Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W naszym sklepie posiadamy profesjonalne wyposażenie przeznaczone dla ośrodków medycznych. Proponowane urządzenia i akcesoria wybieramy z uwzględnieniem potrzeb i wygody pacjentów oraz personelu medycznego. Oferujemy nowoczesny sprzęt, który powinien znaleźć się w każdej placówce medycznej specjalizującej się w usługach z zakresu ginekologii oraz położnictwa.

Wyposażenie oddziałów i gabinetów ginekologicznych w naszej ofercie

Przygotowaliśmy dla Państwa katalog produktów przeznaczonych do skutecznej diagnostyki, w tym fotele ginekologiczne zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort pacjentce oraz lekarzowi. Stabilna konstrukcja foteli idzie również w parze z estetycznym i nowoczesnym wyglądem. Oferujemy także nowoczesne kolposkopy. Wykorzystanie przyrządów optycznych najwyższej jakości oraz wygodna obsługa pozwalają na skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie badania. Posiadamy również videokolposkopy. Są to nowoczesne urządzenia, które umożliwiają osiągnięcie jeszcze wyższej dokładności oraz zwiększają szanse na wykrycie niebezpiecznych zmian.

Wyposażenie gabinetu ginekologicznego a opiek położonicza

Prawidłowa diagnoza oraz szybkie wykrywanie różnych zagrożeń mają również duże znaczenie w przypadku opieki położniczej. Dlatego wybraliśmy dla Państwa najlepsze kardiotografy. Są to urządzenia wysokiej jakości, które gwarantują bardzo dużą czułość. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych kardiotografów można dokonać niezwykle dokładnych pomiarów tętna i ruchów płodu oraz skurczów macicy. Zastosowanie profesjonalnych urządzeń tego typu pozwala na zagwarantowanie kompleksowego nadzoru w czasie opieki położniczej oraz zminimalizowanie zagrożeń dla zdrowia matki i dziecka.

Proponujemy Państwu również zakup wanien porodowych, które są doskonałym rozwiązaniem zwiększającym komfort w czasie porodu. Tego typu urządzenia pozwalają m. in. na skuteczne zmniejszenie bólów porodowych, a hydromasaż dodatkowo rozluźnia i relaksuje, co może mieć wpływ na przyspieszenie porodu. Wanny porodowe zostały zaprojektowane także z myślą o pracy personelu medycznego, tak aby zapewnić wygodę i łatwy dostęp do pacjentki.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl