Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Oferujemy Państwu nowoczesny sprzęt, który może być z powodzeniem wykorzystany w prowadzeniu skutecznej hydroterapii. Dzięki tego typu urządzeniom można ułatwić rehabilitację oraz poprawić samopoczucie pacjentów cierpiących z powodu wielu dolegliwości. Skuteczność wykorzystania terapii opartej na wodzie została wielokrotnie potwierdzona, a jej rezultaty wpływają na poprawę jakości życia wielu osób.

Sprzęt do hydroterapii przyda się podczas rehabilitacji

Proponujemy m. in. wirówki, które są stosowane w trakcie rehabilitacji różnych partii ciała, na przykład stóp oraz podudzi. Są to efektywne urządzenia wykorzystywane w leczeniu pacjentów cierpiących z powodu stanów pourazowych, zmęczenia układu mięśniowo-nerwowego oraz zaburzeń nerwowych. Delikatny masaż strumieniem wody pozwala na redukowanie napięcia mięśni i usprawnienie krążenia, co skutecznie pomaga w poprawie samopoczucia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również urządzenia przeznaczone do zabiegów z wykorzystaniem natrysku biczowego o różnym natężeniu. Tego typu zabiegi przynoszą dobre rezultaty w walce z różnymi schorzeniami, m. in. w przypadku chorób reumatycznych i w rwie kulszowej. Bicze wodne są także pomocne w przypadku pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń pracy żołądka oraz jelit.

Aparatura do hydroterapii – specjalne wanny

Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo duży wybór wanien do kąpieli całego ciała, w tym także wanny do zabiegów kwasowęglowych i kąpieli borowinowych, a także wanny do masażu podwodnego i perełkowego. W ofercie sklepu znajdą Państwo także urządzenie do suchych kąpieli w CO2 oraz specjalistyczne urządzenie Aquavibron. Jest to sprzęt wykorzystywany do bardzo skutecznego masażu leczniczego, umożliwiającego usuwanie wielu uciążliwych dolegliwości. Aparat od wielu lat cieszy się pozytywną opinią różnych ośrodków i wykorzystywany jest w licznych szpitalach oraz sanatoriach. Znajduje zastosowanie w terapii pacjentów cierpiących z powodu problemów reumatologicznych, laryngologicznych, dermatologicznych, urologicznych i neurologicznych. Przyspiesza również przemianę materii i ułatwia utratę wagi.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl