Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Światłolecznictwo, znane także jako fototerapia, ma obecnie coraz więcej zwolenników. Nie ma w tym nic zaskakującego. Ostatecznie zabiegi z zakresu fototerapii mają tę zaletę, że nie powodują żadnych skutków ubocznych. Tego nie da się powiedzieć np. o tradycyjnym leczeniu farmakologicznym. Wbrew obiegowej opinii światłolecznictwo przynosi świetne efekty nie tylko w przypadku leczenia depresji. Coraz częściej fototerapia z użyciem nowoczesnych lamp IR oraz UV zalecana jest także w przypadku różnego typu schorzeń dermatologicznych, a nawet ortopedycznych. To dlatego warto zaopatrzyć swój gabinet fizykoterapeutyczny w nowoczesne lampy IR i UV.

Lampy IR i UV – zastosowanie lecznicze

Jak już wspomnieliśmy, fototerapia przynosi doskonale efekty w leczeniu chorób skóry. W tej chwili lampy emitujące promieniowanie ultrafioletowe wykorzystywane do terapii pacjentów cierpiących z powodu bielactwa, łuszczycy, trądziku, łupieżu a także innych chorób dermatologicznych. Systematyczne wykorzystanie naświetlania może przynieść naprawdę znakomite efekty. Coraz częściej nowoczesna fototerapia znajduje zastosowanie także w ortopedii. Kiedy przydają się lampy medyczne? M.in. w leczeniu osteoporozy oraz w przypadku, gdy u pacjenta zauważono znaczne upośledzenie wytwarzania witaminy D. Fototerapia może być pomocna także w przypadku złamań.

Lampy IR i UV w naszej ofercie

Nowej generacji lampy do fototerapii, które emitują promieniowe podczerwone albo ultrafioletowe, mogą Państwo znaleźć obecnie w naszym asortymencie. Nasza oferta obejmuje nowoczesne lampy medyczne, które umieszczone są na statywie jezdnym, co znacznie ułatwia korzystanie z nich. W każdej oferowanej w naszym asortymencie lampie medycznej można z powodzeniem ustawić optymalny kąt nachylenia promiennika, co z pewnością przyda się podczas zabiegu fototerapii. Proponujemy naszym klientom nowoczesne modele lamp, które wyposażono w zegar zabiegowy. Przed zabiegiem można ustawić czas jego trwania. Lampa wyłączy się sama po upływie czasu, na jaki ją zaprogramujemy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl