Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wyposażając gabinet lekarski, rehabilitacyjny, kosmetyczny czy większe ośrodki medyczne, warto pomyśleć o ich estetyce. Duży wpływ na ten aspekt mają właściwie dopasowane meble medyczne.

Oferta Ronomed obejmuje szeroki asortyment mebli medycznych o podwyższonym standardzie. Wykonywane z wysokiej jakości materiałów, stanowią najlepsze wyposażenie nowoczesnych placówek medycznych, pomieszczeń laboratoryjnych, aptek, szpitali i pozostałych pomieszczeń medycznych. Zapewniamy atrakcyjne ceny jak u producenta.

Znajdą tu Państwo m.in. wózki wielofunkcyjne, wózki do przewożenia chorych, stoliki zabiegowe i stoły pod aparaturę medyczną. Nieodłącznym elementem wyposażenia punktów medycznych są meble medyczne tj. kozetki lekarskie, taborety i fotele lekarskie, szafy kartotekowe i aktowe, biurka, szafki wiszące, parawany medyczne. Dużą rolę w takich miejscach odgrywają uniwersalne stoły do badań i specjalne stoliki do badań niemowląt.

W szpitalach, salach zabiegowych i laboratoriach nie może zabraknąć sprawdzonej jakości lamp bakteriobójczych i odpowiedniego oświetlenia medycznego.

Elementami wyposażenia medycznego, które znajdują kluczowe zastosowanie w pracowniach szpitalnych i gabinetach lekarskich, stomatologicznych są negatoskopy. Są to innowacyjne urządzenia obrazowe opracowane w kategorii LED i o wysokiej częstotliwości. W obrębie tych urządzeń, mają Państwo do wyboru naegatoskopy: do zabudowy, żaluzjowe, opisowe, pionowe czy negatoskopy z podziałem na klatki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl