Ronomed.com.pl

Aparat do kriochirurgii Kriopol K 30 Buran

Wysyłka w: 14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 42 680,00 zł 42680.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zapytaj eksperta
Pobierz pełen opis produktu
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: D55F-6102F
Opis

Aparat do kriochirurgii Kriopol K 30 Buran - Opis produktu

Aparat do kriochirurgii Kriopol K Buran to zaawansowane urządzenie medyczne, które umożliwia skuteczne i precyzyjne leczenie wybranych schorzeń poprzez miejscowe zamrażanie tkanki. Jest to alternatywa dla klasycznych, bardziej inwazyjnych metod operacyjnych, co przekłada się na mniejsze obciążenie i ryzyko dla pacjentów.

Kriopol K Buran to profesjonalne urządzenie, które znalazło zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, takich jak ginekologia, dermatologia, onkologia, proktologia, stomatologia i chirurgia szczękowo-twarzowa oraz weterynaria.

Czynnikiem chłodniczym, który jest używany w urządzeniu, jest ciekły azot (LN2). Aparat posiada pojemny zbiornik o pojemności 31,5 litra, który umożliwia długotrwałe użytkowanie. Ciśnienie robocze wynosi 0,5 bara, a zużycie ciekłego azotu to 6 dkg/min.

Urządzenie działa przy zasilaniu 230 V +/- 10% z częstotliwością 50 Hz. Jest to urządzenie o klasie ochronności II i typie ochrony B, wyposażone w bezpiecznik o wartości 3,15 WTA.

Kriopol K Buran ma wymiary 470 / 650 / 1100 mm (szerokość / długość / wysokość) i waży 33,1 kg. Urządzenie jest wyposażone w certyfikat WE zgodny z dyrektywą 93/42/EWG załącznik II oraz deklarację zgodności. Jest zgłoszone do rejestru wyrobów medycznych.

Dzięki temu zaawansowanemu urządzeniu, leczenie wybranych schorzeń jest bardziej skuteczne i bezpieczne dla pacjentów, a proces gojenia się jest krótszy i mniej inwazyjny. Kriopol K Buran to niezbędny element nowoczesnej sali operacyjnej i zabiegowej.


Opis urządzenia K 30 Buran:
 
 • Urządzenie umieszczone jest na ramie jezdnej, która umożliwia jego łatwe przemieszczanie.
 • Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na ciekł azot o poj. 31,5l (istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zbiorników).
 • Posiada elastyczną izolowaną cieplnie linię przesyłową par ciekłego azotu, która umożliwia w wygodny i bezpieczny sposób wykonywania zabiegów.
 • Przy pracy z krioaplikatorami kontaktowymi posiada możliwość włączenia termoregulacji, co zapewnia mniejsze zużycie ciekłego azotu. Wyposażone jest w liniowy wskaźnik temperatury krioaplikatora.
 • Przy pracy z krioaplikatorami kontaktowymi posiada możliwość odgrzewania aplikatora, przy czym w odróżnieniu od urządzeń wcześniej produkowanych może to zrobić automatycznie po jednorazowym naciśnięciu przycisku na panelu sterującym.
 • Urządzenie wyposażone jest w liniowy wskaźnik ilości azotu w zbiorniku.
 • Urządzenie wyposażone jest w sześć dowolnie wybranych aplikatorów kontaktowych oraz aplikator typu spray. (istnieje możliwość kupienia dodatkowych aplikatorów)

Cechy aparatu K 30 Buran:
 
 • temperatura robocza krioaplikatora -190°C
 • bezpieczne ciśnienie robocze do 0,5 bara
 • pełna elastyczność linii zasilającej bez względu na temperaturę
 • wskaźnik ilości azotu w zbiorniku
 • w cenę wliczono 6 krioaplikatory kontaktowe i 1 natryskowy
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl