Ronomed.com.pl

Aparat do krioterapii Kriopol R wer. 3 "Mistral"

Wysyłka w: 7-14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 27 600,00 zł 27600.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zapytaj eksperta
* - Pole wymagane
Pobierz pełen opis produktu
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: D101-46239
Opis

Aparat do krioterapii Kriopol R wer. 3 "Mistral" - Opis produktu

Urządzenie przeznaczone jest do miejscowego wychładzania tkanki. Czynnikiem roboczym jest ciekły azot,dzięki któremu na wylocie dyszy uzyskujemy temperaturę -160 stopni C, co zapewnia skuteczną i szybką stymulację bodźcową.

Cechy:

 • Wyświetlacz LCD
 • Opcja pulsacji (oszczędność azotu)
 • Pomiar ilości azotu
 • Synteza głosu
 • Duże cyfry
 • 40 - 70 zabiegów (YDS-30)
 • 90 - 120 zabiegów (YDS-50)

Parametry i opis urządzenia:

 • Posiada funkcje umożliwiające pracę z nim osobom o słabym wzroku i słuchu (bardzo duże cyfry, synteza głosu) - wyświetlacz alfanumeryczny LCD 4x20 o bardzo dużych, czytelnych znakach. W czasie wykonywania zabiegów wyświetlany jest tylko upływający czas i tryb pracy, cyfry mają w tedy maksymalną możliwą do uzyskania wysokość - około 40 mm. Synteza głosu - polega na głosowej informacji wszystkich komend zadawanych przy obsłudze panela sterującego. Oprócz podstawowych komunikatów funkcyjnych synteza głosu jest wykorzystywana przy podawaniu informacji o czasie trwania zabiegu - co 30 sekund podawany jest czas trwania zabiegu.
 • Zmieniony został sposób sterowania mocą urządzenia co pozwoliło na wprowadzenie dwóch dodatkowych trybów pracy – pulsacja 1 i pulsacja 2 oraz zamiennie płynną regulację mocy - modyfikacja zasilania głowicy urządzenia polegająca na wprowadzeniu dodatkowych stopni mocy. Chodzi o dwa stopnie: pulsacja 1 i pulsacja 2. Dzięki takiej opcji zdecydowanie obniżyliśmy zużycie azotu o 50% w stosunku do maksymalnej mocy (odpowiednio na zakresie 2 i 3). Wynika to z faktu okresowego zasilania grzałki (przez pół okresu grzałka jest zasilana a następnie przez pół okresu pozostaje w spoczynku). Dzięki takiemu zasilaniu wymuszanie parowania odbywa się przez połowę całkowitego czasu zabiegu, a objętość kompensacyjna w zbiorniku pozwala na uzyskanie pulsującego strumienia azotu. Dodatkowo - jeżeli zasilamy głowicę tylko przez połowę czasu, wtedy zużycie energii elektrycznej jest praktycznie o połowę mniejsze. Wprowadzona jest możliwość użycia płynnej zamiast stopniowej regulacji mocy.
 • Wprowadzony został tryb ustawień służący dopasowaniu parametrów urządzenia do potrzeb użytkownika - wejście w tryb ustawień możliwe jest tylko w momencie włączania urządzenia w sposób opisany w instrukcji. Zapobiega to przypadkowi wejściu w ustawienia w czasie pracy. Wiele parametrów opisanych w instrukcji obsługi może być ustawiane przez użytkownika. Między innymi można ustawić płynną lub skokową regulację mocy, ustawić głos męski lub żeński, dopasować głośność komunikatów, wyłączyć stopnie pulsacyjne, ustawić jasność podświetlenia wyświetlacza i inne.
 • Zmodyfikowany został wygląd urządzenia - zastosowania nową obudowę panela sterującego, w obecnej wersji (Mistral) posiada płaską obudowę aluminiową, zostało wprowadzone pokrętło do regulacji mocy urządzenia. Rozwiązanie takie jest bardziej intuicyjne niż przyciski. Wprowadzono podświetlany panel, zmieniono konstrukcję wózka jezdnego, który teraz charakteryzuje się bardziej płaską powierzchnią górną, demontowalną sztyce podtrzymującą panel sterujący.
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl