Ronomed.com.pl

Defibrylator Philips HeartStart FRx

Wysyłka w: 7-14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 480,00 zł 6480.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zapytaj eksperta
Pobierz pełen opis produktu
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 1761-1645C
Opis

Defibrylator Philips HeartStart FRx - Opis produktu

Automatyczny Defibrylator Zewnętrzny (AED - Automated External Defibrillator) PHILIPS HeartStart FRx jest prostym w obsłufze, trwałym i niezawodnym urządzeniem elektronicznym.

Stosuje się go w przypadku wystąpięnia Nagłego Zatrzymania Krążenia (NZK), w celu wykonania defibrylacji i przywrócenia prawidłowej akcji serca oraz gdy potrzbna jest pomoc głosowa w prowadzeniu Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej (RKO).

PHILIPS HeartStart FRx umożliwia skuteczną pomoc w każdych warunkach, również takich, które dla innych defibrylatorów okazują się zbuyt wymagające. Jest idealnym rozwiązaniem, znacząco podnoszącym poziom bezpieczeństwa w domu, gabinecie lekarskim, na basenie lub w klubie fitness. Sprawdza się w biurze, przedszkolu, szkole lub bibliotece uniwersyteckiej. W krajach rozwiniętych jest niezbędnym wyposażeniem hoteli, restauracji, pól golfowych, kin czy muzeów. Duże przedsiębiorstwa przemysłowe używają defibrylatorów PHILIPS, by chronić życie pracowników fabryk, elektrowni, czy nawet kopalni zlokalizowanych na dużych głębokościach.

Cechy defibrylatora:

Prosty w obsłudze

Aed PHILIPS HeartStart FRx dysponuje funkcją interaktywnej pomocy w RKO. Obsługę aparatu ułatwiają czytelne ikony ekranowe oraz spokojne i wyraźne polecenia głosowe.

Trwały

Zaprojektowany z myślą o użytkowaniu nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. AED PHILIPS HeartStart FRx zbudowano tak, aby przewyższał rygorystyczne wymagania testowe: polewanie wodą, obciążenie do 225 kg i upadek na beton z wysokości jednego metra.

Zawsze gotowy do użycia

Defibrylator PHILIPS HeartStart FRx jest zasilany długowieczną baterią (4 lat żywotności). W trakcie automatycznych codziennych auto-testów urządzenie weryfikuje obwody elektroniczne, stan baterii i elektrod. Migająca zielona kontrolka stanowi zapewnienie, że aparat jest gotowy do użycia.

Bezpieczny

AED PHILIPS HeartStart FRx został skonstruowany i zaprogramowany w taki sposób, aby defibrylacja mogła być wykonana tylko wówczas, gdy rytm serca pacjenta stanowi wskazanie do takiego działania. Perfekcyjny system kontroli jakości produktów PHILIPS wyklucza błędy, które mogą mieć miejsce w przypadku aparatów niższej klasy. Ponadt, najwyższą skuteczność i bezpieczeństwo terapii zapewnia opracowany przez PHILIPS delikatny dwufazowy impuls defibrylacyjny SMART.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w defibrylatorze PHILIPS HeartStart FRx:

Elektrody SMART Pads II

Elektrody SMART Pads II eliminują koniczność nabywania różnych rodzajów elektrod dla różnych kategorii wiekowych pacjentów - można je stosować zarówno u dorosłych jak i u dzieci.

Klucz niemowlęcia/dziecka

Wystarczy zastosować klucz niemowlęcia/dziecka, aby przełączyć urządzenie w odpowiedni tryb leczenia. Defibrylator automatycznie skoryguje swoje polecenia odnośnie rozmieszczenia elektrod i prowadzenia resuscytacji oraz zmniejszy energię do właściwego poziomu.

Bezprzewodowy transfer danych

AED PHILIPS HeartStart FRx umożliwia bezprzewodową łączność i zarządzanie danymi za pomocą komputerów przenośnych. Aparat jest wyposażony w port podczerwieni, umożliwiający transmisję informacji bez obawy o kompatybilność kabli i złącz.

Specyfikacja:

Defibrylator:

 • Model: HeartStart FRx
 • Zestaw zawiera: Defibrylator, bateria, elektrody SMART Pads II, instrukcja obsługi, skrócony poradnik.
 • Krzywa: Impuls dwufazowy, opadający wykładniczo. Parametry impulsu są korygowane dla impedancji konkretnego pacjenta.
 • Energia: Jeden poziom wyjściowy energii: Dorośli: nominalnie 150 J pod obciążeniem 50 Ω
 • Protokół: Urządzenie wykorzystuje wstępnie skonfigurowane ustawienia. Protokoły defibrylacji i resuscytacji można dopasować przy pomocy oprogramowania HeartStart Event Review lub HeartStart Configure.

Panel obsługi:

 • Instrukcje: Szczegółowe polecenia głosowe i ikony ekranowe pomagają ratownikowi prowadzić resuscytację, dostosowują się do jego działań.
 • Pomoc w RKO: Pomoc w resuscytacji osób dorosłych i niemowląt/dzieci obejmuje instrukcję i komendy głosowe odnoszące się do każdego oddechu oraz dotyczące liczby i częstotliwości oddechów, jak również głębokość ucisku klatki piersiowej.

Parametry fizyczne:

 • Wymiary: 6 x 18 x 22 cm
 • Waga: Z baterią i opakowaniem elektrod: 1,5kg, Bez baterii i opakowania elektrod: 1,2 kg

Środowiskowe dane techniczne:

 • Szczelność: Odporność na strumień wody IPX5, zgodnie z IEC60529
 • Temperatura: Pracy/Gotowości: 0o-50o C
 • Transport lotniczy: RTCA/DO-160D; 1997
 • Zgniecenie: 225 kg
 • Wibracje: Podczas pracy; spełnia wymagania MILSTD 810F Fig.514.5C-17, przypadkowe; Gotowość: spełnia wymagania MILSTD 810F Fig.514.5C-18, skok sinusoidalny
 • EMI: CISPR II Grupa I, klasa B, IEC 61000-4-3 oraz IEC 61000-4-8

Zasilanie:

 • Typ: 9V DC, 4,2 Ah, dwutlenek litowo-magnezowy, jednorazowa bateria podstawowa. Nie wymaga doładowania
 • Pojemność: Minimum 200 defibrylacji lub 4 godziny ciągłej pracy (EN 60601-2-4:2003)
 • Termin instalacji: Bateria ma 5 lat przydatności do użycia i powinna być zainstalowana najpóźniej rok po dacie produkcji.
 • Czas gotowości: Typowy czas gotowości wynosi cztery lata, gdy bateria zostanie zainstalowana przed upływem dopuszczalnego czasu instalacji. Bateria utrzymuje defibrylator w stanie gotowości w podanym okresie przy podanym wyżej zakresie temperatur.

System analizy danych pacjenta

 • Wykrywanie artefaktów: Zaawansowane przetwarzanie sygnału umożliwia precyzyjną analizę EKG mimo zakłóceń generowanych przez stymulatory.

Elektrody SMART Pads II

 • Zestaw zawiera: Pudełko jednorazowych elektrod zawiera samoprzylepne wielofunkcyjne elektrody defibrylacyjne, które można wstępnie podłączyć do urządzenia.
 • Długość kabla: 121,9 cm
 • Termin przydatności: 2 lata od daty produkcji

Klucz niemowląt/dzieci

 • Funkcja: Po wprowadzeniu klucza, defibrylator PHILIPS HeartStart FRx przełącza się w tryb niemowląt/dzieci, obniża energię defibrylacji do 50 J i aktywuje pomoc dla resuscytacji niemowląt i dzieci.

Elektrody szkoleniowe II

 • Funkcja: Użycie specjalnych elektrod przełącza defibrylator PHILIPS HeartStart FRx w tryb szkoleniowy, co wyklucza możliwość podania impulsu defibrylacyjnego. Aparat posiada 8 realistycznych scenariuszy treningowych.

Testy automatyczne i inicjowanie przez użytkownika

 • Auto-testy: Test układów elektronicznych, systemu podawania impulsu, gotowości elektrod i pojemności baterii
 • Test instalacji baterii: Po wprowadzeniu baterii, rozbudowane tesy automatyczne kontrolują gotowość urządzenia

Rejestracja i transmisja danych

 • Podczerwień: Bezprzewodowa transmisja danych do komputera

 

Akcesoria dodatkowe:


Cena: 733,00 zł

Torba Transportowa

Poręczna i nowoczesna, zbudowana z łatwego w czyszczeniu poliuretanu. Wystarczająco trwała, by wytrzymać uderzenie i upadki. Zastosowanie rzepów ułatwia dostęp do defibrylatora. Mieści defibrylator Philips HeartStart FRx, zapasową baterię, dwa komplety elektrod, klucz niemowlęcia/dziecka i instrukcję obsługi. Posiada pasek na ramię oraz umożliwia umocowanie zestawu ratowniczego.


Cena: 525,00 zł

Klucz do trybu niemowlę/dziecko

Unikalny klucz niemowlęcia/dziecka jest stosowany tylko w defibrylatorach Philips HeartStart FRx, w przypadku defibrylacji niemowląt lub dzieci poniżej 8 roku życia, których waga nie przekracza 25 kg. Po wprowadzeniu klucza niemowlęcia/dziecka, defibrylator Philips HeartStart FRx automatycznie redukuje energię defibrylacji i odpowiednio dostosowuje polecenia głosowe pomocy reanimacyjnej. Grafiki widoczne na kluczu przedstawiają prawidłowe rozmieszczenie elektrod u niemowląt i dzieci.


Cena: 330,00 zł

Zestaw ratowniczy

Zestaw ratowniczy zawiera: dwie pary hipoalergicznych, nitrylowych rękawiczek, kieszonkową maskę twarzową, nożyczki medyczne, brzytwę do usuwania owłosienia z klatki piersiowej i duży ręcznik paipierowy o podwyższonej chłonności. Zestaw ratowniczy może być umocowany przy torbie transportowej.


Cena: 322,00 zł

Elektrody SMART Pads II

Uniwersalne elektrody dla pacjentów w każdym wieku. Zastosowanie elektrod opracowanych do użycia zarówno u dorosłych, jak i u dzieci oszczędza czas na miejscu zdarzenia. Elektrody SMART Pads II eliminują konieczność nabywania różnych rodzajów elektrod dla różnych kategorii iekowych pacjentów. Wyposażone w złącze kompatybilne z defibrylatorami Philips HeartStart umożliwiają defibrylację bez użycia rąk, a dzięki użyciu adapterów mogą być podłączane do zaawansowanych defibrylatorów ratowniczych. Elektrody są pakowane w półsztywne opakowania zwiększające bezpieczeństwo ich przechowywania. W przypadku pacjentów w wieku poniżej 8 lat lub wagi 25 kg, należy użyc klucza niemowląt/dzieci.


Cena: 1 011,00 zł

Bateria litowo - manganowa

Defibrylator Philips HeartStart FRx jest dostarczony z jednorazową, długowieczną baterią, opartą na dwutlenku litowo-manganowym, której typowa żywotność (w trybie gotowości) wynosi cztery lata. Wraz z defibrylatorem można przechowywać zapasową baterię. 


Cena: 721,00 zł

Uchwyt do montażu ściennego

Uchwyt ścienny ze stali nierdzewnej został zaprojektowany specjalnie pod kątem instalacji defibrylatora Philips HeartStart wraz z akcesoriami.


Cena: 2 831,00 zł

Szafka z alarmem do montażu na ścianie

Szafka z zaawansowanym systemem alarmowym zbudowana z wytrzymałej stali i hartowanego szkła. Chroni defibrylator i jego wyposażenie. Szafka jest wyposażona w sygnał alarmowy i sygnalizatory świetlne, zasialnie z dówch baterii alkalicznych o napięciu 9 V. Otwarcie drzwiczek szafki aktywuje alarm. W miejscach, w których sygnał dźwiękowy jest niepożądany, można go dezaktywować. W budynkach z centralnym systemem bezpieczeństwa, jego administracja lub firma monitorująca może podłączyć alarm szafki do systemu, co pozwoli lepiej skoordynować pomoc. Ponadto, alarm można podłączyć do programowalnego alarmu telefonicznego.


Cena: 1 273,00 zł

Szafka do montażu na ścianie

Najprostszy model szafki na AED. Chroni defibrylator i jego wyposażenie. Szafka jest wyposażona w sygnał alarmowy. Otwarcie drzwiczek szafki aktywuje alarm. W miejscach, w których sygnał dźwiękowy jest niepożądany, można go dezaktywować. 42x38x15 cm; waga: 5,4 kg.


Cena: 2 985,00 zł

Szafka z alarmem częściowo zagłębiona w ścianie

Szafka z zaawansowanym systemem alarmowym zbudowana z wytrzymałej stali i hartowanego szkła. Chroni defibrylator i jego wyposażenie. Wyposażona w sygnał alarmowy i sygnalizatory świetlne, zasilanie z dwóch baterii alkalicznych o napięciu 9 V. Otwarcie drzwiczek szafki aktywuje alarm. W miejscach, w których sygnał dźwiękowy jest niepożądany, można go dezaktywować. W budynkach z centralnym systemem bezpieczeństwa, jego administracja lub firma monitorująca może podłączyć alarm szafki do systemu, co pozwoli lepiej skoordynować pomoc. Ponadto, alarm można podłączyć do programowalnego alarmu telefonicznego. 36x56x15 cm; waga: 9 kg.


Cena: 258,00 zł

Symbole ścienne AED

2 symbole ścienne zewnętrznego defibrylatora automatycznego do oznaczenia punktu instalacji i drogi do aparatu. Zgodne z aktualnymi wytycznymi ILCOR.


Cena: 1 000,00 zł

System monitorowania GPS

Torba defibrylatora Philips HeartStart FRx na życzenie klienta może zostać wyposażona w moduł GPS, który uaktywnia się w przypadku użycia lub kradzieży aparatu. Wysyłany co 5 sekund sygnał satelitarny pozwala precyzyjnie zlokalizować urządzenie. Moduł GPS można łatwo zintegrować z lokalnym systemem ochrony.


 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl