Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Promocje
Pulsoksymetr napalcowy NOVAMA OXIPULSO
Pulsoksymetr napalcowy NOVAMA OXIPULSO
205,00 zł 185,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 235,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 050,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko szpitalne PLE

Cena: 6 120,00 zł 6120.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.202
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: D804-498B3

Opis

Cena: 6 120,00 zł - PLE LE-51-H30(H35)
Cena: 7 010,00 zł - PLE LE-51-H20(H25)
Cena: 8 120,00 zł - PLE LE-51-H10(H15)
 
Łóżka PLE są przeznaczone do standardowej i ponad standardowej opieki szpitalnej. Posiadają one elektrycznie regulowane wysokość leża oraz oparcie pleców i ud. Regulacja elektryczna wysokości leża może być uzupełniona o mechaniczną regulację do pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga. Główną zaletą łóżka jest możliwość konfiguracji łóżek według własnych potrzeb oraz szeroki wybór akcesoriów dodatkowych. Łóżka są w pełni zgodne z europejską normą IEC 60601-2- 52:2010.

Dostępne wersje
 
 
Wersja standardowa LE-51-H10 / LE-51-H15 LE-51-H20 / LE-51-H25 LE-51-H30 / LE-51-H35
Szerokość leża 90 / 85 cm 90 / 85 cm 90 / 85 cm
Wypełnienie leża tworzywo ABS tworzywo ABS metalowe lamele
Szczyty typ R3 typ R3 typ C
Barierki boczne metalowe, składane, odejmowane metalowe, składane, odejmowane metalowe, składane, odejmowane
Pilot ręczny TAK TAK TAK
Podwójna autoregresja TAK TAK TAK
CPR ręczny TAK TAK NIE
Przedłużenie leża manualne (20 cm) manualne (20 cm) manualne (20 cm)
Tuleje do mocowania akcesoriów 4x 4x 4x
Przykrycie podwozia z ABS TAK TAK NIE
Koła jezdne 125 mm, centralne, plastikowe 125 mm, centralne, plasitkowe 125 mm, metalowe z hamulcem
Hamulec centralny 2x pedał 2x pedał NIE
 
1. Wygodna regulacja
Elektryczna regulacja oparcia pleców i ud w połączeniu z mechaniczną regulacją oparcia podudzi umożliwiają szeroki zakres pozycjonowania dla każdej części leża. Personel medyczny, a także pacjent mogą sami łatwo ustawić poszczególne pozycje za pomocą pilota ręcznego.
2. Uchwyty materaca
Uchwyty zapewniają optymalne ułożenie materaca na powierzchni leża i uniemożliwiają przesunięcie oraz wypadnięcie materaca z łóżka.
3. Leże wypełnione wyjmowanymi panelami z tworzywa ABS
Łatwo zdejmowane z leża panele z tworzywa ABS pozwalają na szybszą i łatwiejszą dezynfekcję łóżka. Każdy panel jest wyjątkowy w swojej formie, co zapobiega nieprawidłowemu ułożeniu z powrotem na leżu. Panele posiadają otwory, które zapobiegają zbieraniu się wilgoci pod pacjentem. Panele są zabezpieczone przed przypadkowym wypadnięciem podczas pozycjonowania łóżka.
4. CPR
Przy pomocy dźwigni CPR można bezpiecznie i szybko opuścić oparcie pleców do optymalnej pozycji do natychmiastowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
5. Podwójna autoregresja
Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.
6. Przykrycie podwozia z tworzywa ABS
Ułatwia i przyspiesza codzienne czyszczenie łóżka. Chroni mechanizmy i układy elektryczne w podwoziu, a tym samym wydłuża ich żywotność i niezawodność działania.
7. Hamulec centralny
Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.

8. Koła jezdne
Koła posiadają wysokiej jakości łożyska, a dzięki zmniejszeniu oporu toczenia zmniejszają wysiłek fizyczny personelu medycznego podczas transportu łóżka i manipulowania nim. Koła wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Tworzywowe osłony kół ułatwiają czyszczenie, chronią łożyska przed brudem i znacznie wydłużają żywotność.
9. Trendelenburg/Antytrendelenburg
Dzięki specjalnej funkcji łóżka istnieje możliwość umieszczenia pacjenta w pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga przy minimalnym wysiłku fizycznym. Pozycjonowanie elektryczne leża w tych pozycjach zmniejsza obciążenie personelu medycznego i oszczędza czas do wykonywania rutynowych czynności.
10. Bezpieczny system mocowania szczytów
Solidny system mocowania szczytów chroni je przed niekontrolowanym wyjęciem i zapewnia doskonałą wytrzymałość podczas manipulacji łóżkiem. Możliwe jest szybkie wyjęcie szczytów dzięki łatwej obsłudze.
11. Uniwersalny uchwyt na dodatkowe akcesoria
Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.
12. Wybór wyglądu
Możliwość wyboru koloru i wzoru wypełnień szczytów.
13. Wyjmowane szczyty
Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.
14. Pilot ręczny
Ergonomiczny pilot ręczny umożliwia łatwą obsługę łóżka za pomocą jednej ręki. Pilot zabezpieczony jest przed niepożądanym użyciem i umożliwia blokowanie poszczególnych funkcji. Na życzenie klienta, pilot może być wyposażony w podświetlenie LED.
15. Składane, odejmowane barierki boczne
Barierki boczne są łatwo składane za pomocą dwóch niezależnych ruchów, dzięki czemu zmniejszają ryzyko przypadkowego złożenia. Podczas składanie nie ma ryzyka zakleszczenia ręki. Złożone barierki chowają się całkowicie pod materac i nie przeszkadzają pacjentowi podczas schodzenia z łóżka. Barierki są łatwo odejmowane, dzięki czemu można transportować.
 
Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl