Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Bestsellery
Łóżko rehabilitacyjne ABE
Łóżko rehabilitacyjne ABE
3 780,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne GENEO
Łóżko szpitalne GENEO
8 500,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
1 950,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne PLE
Łóżko szpitalne PLE
6 120,00 zł
szt.
Wózek 7123
Wózek 7123
3 160,00 zł
Wózek 7200
Wózek 7200
950,00 zł
Wózek 7202
Wózek 7202
2 210,00 zł
Wózek VN1PS
Wózek VN1PS
1 600,00 zł
Wózek VN2PS
Wózek VN2PS
1 920,00 zł
Promocje
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 210,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Waga pediatryczna WPT 10/20D
Waga pediatryczna WPT 10/20D
875,00 zł 850,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko szpitalne TITAN - bariatryczne

Cena: 50 544,00 zł 50544.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: CFB6-75704

Opis

Cena: 50 544,00 zł - Łóżko Titan wersja bez wagi
Cena: 66 960,00 zł - Łóżko Titan wersja z wagą
 
Połączenie prowadnic na kasetę RTG, specjalnych funkcji elektrycznych, zwiększonego udźwigu i optymalnej szerokości leża sprawiają, że łóżka TITAN są odpowiednim mobilnym łóżkiem dla pacjentów bariatrycznych. Funkcje te minimalizują konieczność przeniesienia pacjenta z łóżka do łóżka, co znacznie ułatwia pracę personelowi medycznemu. Łóżko posiada w pełni sterowane elektrycznie funkcje: obustronne przechyły boczne, pozycje Trendelenburga/anty-Trendelenburga, przedłużenie leża, pozycja krzesła kardiologicznego, pozycja antyszokowa i wiele innych. Wielką zaletą łóżka jest pozycja fotelowa – wyjściowa, która umożliwia pacjentowi bezpośrednie zejście z łóżka bez konieczności dalszej zmiany pozycji leża. Łóżko jest wyposażone w specjalny przeciwodleżynowy materac z automatyczną regulacją długości. Bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu zapewnia solidna stalowa konstrukcja o udźwigu 500 kg (1100 funtów). Łóżka bariatryczne TITAN dzięki swoim cechom są odpowiednie dla wszystkich oddziałów szpitalnych.

Główne cechy:

  • Obciążenie do 500 kg
  • Pozycja fotelowa, wyjściowa
  • Terapia przechyłami bocznymi
  • Panel centralny LED
  • Waga

 

1. Wysokiej jakości koła jezdne
Specjalne koła o średnicy 150 mm o podwyższonej nośności ułatwiają transport i manipulowanie łóżkiem. Koła wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Tworzywowe osłony kół ułatwiają czyszczenie, chronią łożyska przed brudem i znacznie wydłużają żywotność.

2. Centralna blokada kół
Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.

3. Przykrycie podwozia z tworzywa ABS
Ułatwia i przyspiesza codzienne czyszczenie łóżka. Chroni mechanizmy i układy elektryczne w podwoziu, a tym samym wydłuża ich żywotność i niezawodność działania.

4. Elektryczne przedłużenie leża
Długość regulowana elektrycznie pozwala na przedłużenie lub skrócenie leża bezstopniowo do 10 cm. Funkcja ta zapewnia nie tylko komfort ale także jest wygodna dla wyższych pacjentów, jak i jest pomocna w czasie transportu, gdy mamy małą przestrzeń np. windy. Dla łóżka TITAN są specjalne aktywne i pasywne przeciwodleżynowe materace z automatyczną regulacją długości. Zostało to opracowane w celu wspierania funkcji długości przedłużenia przestrzeni leża bez konieczności dodawania lub usuwania dodatkowych sekcji materaca.

5. Bezpieczny system mocowania szczytów
Solidny system mocowania szczytów chroni je przed niekontrolowanym wyjęciem i zapewnia doskonałą wytrzymałość podczas manipulacji łóżkiem. Możliwe jest szybkie wyjęcie szczytów dzięki łatwej obsłudze.

6. Krążki odbojowe
Obrotowe krążki odbojowe w narożach łóżka chronią konstrukcję i materac przed uszkodzeniami mechanicznymi.

7. Panel centralny
Innowacyjny panel centralny z wyświetlaczem LCD zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę łóżka w każdej sytuacji. z wyświetlaczem LCD zapewnia natychmiastowe i dokładne ustawienie łóżka do żądanej pozycji. Kolorowy wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz używanych funkcji – wyświetlanie są wszystkie funkcje sterowania i pozycjonowania, sygnalizacja i alarmy ostrzegawcze. Panel jest wyposażony w przyciski systemu automatycznego ważenia z prostym zestawem trybów ważenia, oceny wartości mierzonych i wyświetlaniem
wyników za pomocą wykresów.

8. Metalowe szczyty wypełnione tworzywem HPL
Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.

9. Elektryczna regulacja wysokości leża
Szeroki zakres regulacji wysokości leża zmniejsza obciążenie personelu medycznego i ułatwia obsługę leżącego
pacjenta. Najniższa pozycja leża pomaga pacjentowi wstać i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w razie przypadkowego upadku.

10. Maksymalne bezpieczeństwo
Ochrona przed zakleszczeniem poszczególnych części ciała pacjenta jest uzyskana dzięki wypełnieniu normy europejskiej IEC 60601-2-52:2010. W łóżkach PROMA REHA osiągnięto pełną eliminację miejsc niebezpiecznych w zasięgu ręki pacjenta i zminimalizowano luki umożliwiające zakleszczenie. Podwyższone barierki boczne chronią pacjenta przed wypadnięciem z łóżka nawet przy zastosowaniu wysokich materacy przeciwodleżynowych.

11. Składane, dzielone barierki boczne
Pacjent jest bezpieczny na łóżku dzięki składanym, dzielonym barierkom bocznym. Solidne mechanizmy gwarantują wysoką wytrzymałość i doskonałą trwałość. W przypadku niekontrolowanego złożenia barierki stłumią siłę upadku. Przy regulowaniu oparcia pleców barierki poruszają się wraz z leżem co zapewnia maksymalną ochronę dla pacjenta we wszystkich pozycjach. Złożone barierki dzięki swojemu ukształtowaniu chowają się w całości pod materac i nie przeszkadzają pacjentowi podczas schodzenia z łóżka.

12. Pilot nożny z przyciskiem aktywującym
Łóżko może być wyposażone w pilot nożny elektronicznie zabezpieczony przed przypadkową aktywacją. Elementy sterowane za pomocą pilota nożnego:regulacja wysokości, przechyły boczne, pozycja do badań i pozycja do resuscytacji.  Przycisk aktywacji bezpieczeństwa umieszczony jest  pod spodem pilota nożnego. W przypadku, gdy pacjent lub inna osoba przypadkowo naciśnie funkcje na pilocie nożnym bez aktywacji pilota dodatkowym przyciskiem łóżko nie uruchomi funkcji.

13. Podwójna autoregresja
Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.

14. Stabilna 4 kolumnowa konstrukcja
Regulacja wysokości leża odbywa się przy pomocy czterech kolumn elektrycznych, które trwale i pewnie łączą
podwozie łóżka z leżem i zapewniają jego stabilność i ekstremalną zdolność udźwigu. Konstrukcja jest
wykonana z trwałych i nienasiąkliwych materiałów i jest bardzo łatwa do czyszczenia i konserwacji.

15. Uniwersalne uchwyty na dodatkowe akcesoria
Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.

16. Leże
Leże wypełnione wysokociśnieniowym laminatem HPL jest idealnym wsparciem dla materacy przeciwodleżynowych i najlepszym wyborem dla łatwej dezynfekcji. Wszystkie części leża są w pełni elektrycznie regulowane z wykorzystaniem wstępnie zaprogramowanych funkcji dostępnych z pojedynczych przycisków (autokontur, krzesło kardiologiczne, pozycje Trendelenburga/anty-Trendelenburga, pozycja do badań, pozycja antyszokowa, poszerzenie leża, pozycja fotelowa-wyjściowa i wiele innych), które wspierają pacjenta w jego samodzielności i ułatwiają pracę personelowi medycznemu.

17. Szerokość leża - warianty
Leże jest specjalnie zaprojektowane dla pacjentów bariatrycznych. Podstawowa szerokość 100 cm jest komfortowa dla większości pacjentów hospitalizowanych. Całkowita szerokość łóżka 108 cm zapewnia bezpieczny i komfortowy transport pacjentów w placówkach służby zdrowia. Wymagający klient doceni szerszą wersję leża 120 cm.

18. Uchwyty materaca
Uchwyty zapewniają optymalne ułożenie materaca na powierzchni leża i uniemożliwiają przesunięcie oraz wypadnięcie materaca z łóżka.

19. Pilot na wysięgniku
Łóżko jest wyposażone w pilot zamontowany na elastycznym wysięgniku, który umożliwia pacjentowi łatwą obsługę. Pilot automatycznie przemieszcza się wraz z leżem i w ten sposób jest zawsze łatwo dostępny dla pacjenta w każdej pozycji. Bardzo pożyteczną funkcją pilota jest wbudowana lampka LED.
 
 
Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl