Wyposażenie gabinetów lekarskich i szpitali

Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Ronomed jest dystrybutorem produktów niezbędnych w profilaktyce przeciwodleżynowej. Polega ona przede wszystkim na stosowaniu odpowiednich metod i specjalistycznego wyposażenia, niedopuszczających do pojawienia się odleżyn. Jednym z najbardziej efektywnych środków zapobiegawczych jest wybór dobrej jakości materaca przeciwodleżynowego.

W kategorii tej prezentujemy innowacyjne i wyjątkowo skuteczne materace przeciwodleżynowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Zaliczają się do nich: materace pęcherzykowe, prostokomorowe. Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy to produkt wykonany z wielu komór, które naprzemiennie, automatycznie wypełniane są powietrzem. W dużej mierze wpływa to na dopasowanie odpowiednich punktów podparcia, osoby leżącej na nim. Ciało spoczywa wówczas na stałej wysokości. Najlepsze odciążenie zapewniają materace wyższe, z większą ilością powietrznych komór. Materace przeciwodleżynowe nowej generacji zapewniają równomierne rozmieszczenie ciężaru ciała, na większej powierzchni. Tym samym siła nacisku wywierana na ciało przez materac, wyraźnie zmniejsza się.

Materace przeciwodleżynowe pęcherzykowe są zalecane pacjentom o wadze do 100 kg, natomiast, materace przeciwodleżynowe prostokomorowe będą optymalnym rozwiązaniem dla osób o wadze powyżej 100 kg.

W momencie wyboru materaców przeciwodleżynowych, warto zwrócić szczególną uwagę na gatunek, rodzaj, miękkość i grubość materiału, jakim obszyty jest materac, jakość pokrowców oraz obecność dodatkowego wyposażenia materaca m.in. zawór CPR, szybkozłączki i wzmocnienie przewodów powietrza.

Specjaliści firmy Ronomed służą pomocą w doborze odpowiedniego materaca przeciwodleżynowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl