Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Bestsellery
Łóżko rehabilitacyjne ABE
Łóżko rehabilitacyjne ABE
3 780,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne GENEO
Łóżko szpitalne GENEO
8 500,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
1 950,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne PLE
Łóżko szpitalne PLE
6 120,00 zł
szt.
Wózek 7123
Wózek 7123
3 160,00 zł
Wózek 7200
Wózek 7200
950,00 zł
Wózek 7202
Wózek 7202
2 210,00 zł
Wózek VN1PS
Wózek VN1PS
1 600,00 zł
Wózek VN2PS
Wózek VN2PS
1 920,00 zł
Promocje
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 210,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Waga pediatryczna WPT 10/20D
Waga pediatryczna WPT 10/20D
875,00 zł 850,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko rehabilitacyjne Grano

Cena: 1,00 zł 1.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 6218-46496_138

Opis

Cena ustalana indywidualnie.

Łóżka GRANO są przeznaczone do pacjentów w każdym domu opieki. Najniższa pozycja leża do 25 cm, automatyczny hamulec, innowacyjne mechanizmy regulacyjne lub lampa pacjenta zintegrowana z pilotem pacjenta zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu dla pacjentów. Łóżka Grano są idealnym rozwiązaniem dla specjalistycznych placówek zajmujących się chorobą Alzheimera lub innych specjalistycznych ośrodków. Łóżka posiadają elektryczną regulację oparcia pleców, oparcia ud, regulację wysokości leża z możliwością ustawiania pozycji Trendelenburga i krzesła kardiologicznego. Kolejną zaletą jest możliwość różnej konfiguracji łóżka do spełnienia określonych wymagań klientów wraz z  szeroką gamą akcesoriów. Łóżka są w pełni zgodne z europejską normą IEC 60601-2-52:2010.

Dostępne wersje

  

Wersja standardowa RA-51-C10 / RA-51-C15 RA-51-C20 / RA-51-C25 RA-51-C30 / RA-51-C35
Szerokość leża 90 / 85 cm 90 / 85 cm 90 / 85 cm
Wypełnienie leża plastikowe lamele, odejmowane plastikowe lamele, odejmowane metalowe lamele
Szczyty typ U typ U typ P
Poręcze boczne UNI aluminium przedłużane UNI aluminium UNI drewniane
Panel centralny TAK NIE NIE
Pilot ręczny TAK TAK TAK
Akumulator TAK TAK TAK
Podwójna autoregresja TAK TAK TAK
CPR ręczny TAK NIE NIE
Przedłużenie leża manualne (20 cm) NIE NIE
Przedłużenie oparcia podudzi TAK NIE NIE
Półka na pościel TAK TAK NIE
Tuleje do mocowania akcesoriów 4x 4x 4x
Koła jezdne      125 mm, centralne, podwójne z tworzywa      125 mm, centralne z tworzywa      125 mm, centralne z tworzywa
Hamulec centralny 1x pedał nożny 1x pedał nożny 1x pedał nożny
Automatyczny hamulec TAK NIE NIE

 

1. Barierki boczne

Pacjent jest bezpieczny na łóżku dzięki składanym, podwójnym barierkom bocznym, które chronią go na całej długości leża. Prosty mechanizm składania umożliwia wygodną regulację jedną ręką. By zabezpieczyć pacjenta przed wypadnięciem z łóżka można zablokować barierki, by zapobiec ich przypadkowemu złożeniu. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów barierki posiadają doskonałą wytrzymałość, a ich mechanizm będzie funkcjonować przez wiele lat.


2. Uniwersalne uchwyty na dodatkowe akcesoria

Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.


3. CPR

Przy pomocy dźwigni CPR można bezpiecznie i szybko opuścić oparcie pleców do optymalnej pozycji do natychmiastowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.


4. Kątomierz nachylenia oparcia pleców

Funkcja autoregresji została ulepszona o kątomierz wskazujący dokładny kąt nachylenia pozycji oparcia pleców. Dzięki temu na wskaźniku łatwo możemy ustawić pozycje Fowlera.


5. Podwójna autoregresja

Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.


6. Hamulec centralny

Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.


7. Półka na pościel

Wysuwana i rozkładana półka do odkładania pościeli jest bardzo pomocna podczas zmiany bielizny pościelowej. Półka na pościel z miejscem na panel centralny.


8. Panel centralny

Innowacyjny panel centralny z wyświetlaczem LCD zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę łóżka w każdej sytuacji. Połączenie podstawowych funkcji pozycjonowania, funkcji specjalnych uzyskiwanych z pojedynczych przycisków oraz wyświetlacza LCD zapewni natychmiastowe i dokładne ustawienie łóżka do żądanej pozycji. Kolorowy wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz używanych funkcji – wyświetlane są wszystkie funkcje sterowania i pozycjonowania, sygnalizacja i alarmy ostrzegawcze.


9. Wyjmowane szczyty

Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.


10. Pilot ręczny

Ergonomiczny pilot ręczny umożliwia łatwą obsługę łóżka za pomocą jednej ręki. Pilot zabezpieczony jest przed niepożądanym użyciem i umożliwia blokowanie poszczególnych funkcji. Pilot wyposażony w podświetlenie LED.

Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl