Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Bestsellery
Łóżko rehabilitacyjne ABE
Łóżko rehabilitacyjne ABE
3 780,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne GENEO
Łóżko szpitalne GENEO
8 500,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
1 950,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne PLE
Łóżko szpitalne PLE
6 120,00 zł
szt.
Wózek 7123
Wózek 7123
3 160,00 zł
Wózek 7200
Wózek 7200
950,00 zł
Wózek 7202
Wózek 7202
2 210,00 zł
Wózek VN1PS
Wózek VN1PS
1 600,00 zł
Wózek VN2PS
Wózek VN2PS
1 920,00 zł
Promocje
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 210,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Waga pediatryczna WPT 10/20D
Waga pediatryczna WPT 10/20D
875,00 zł 850,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko rehabilitacyjne Hestia

Cena: 13 165,00 zł 13165.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 6218-46496_20160421095409

Opis

Cena: 13 165,00 zł - HESTIA HE-51-C20(C25)
Cena: 15 885,00 zł - HESTIA HE-51-C10(C15)

Łóżka Hestia przeznaczone są do ponad standardowej opieki. Ich konstrukcja zapewnia prostą obsługę, wysoki komfort i wygodę dla pacjenta - wszystko przy minimalnym wysiłku personelu medycznego. Łóżka są wyposażone w elektryczną regulację wysokości leża oraz oparcia pleców i ud. Regulacja elektryczna wysokości leża jest uzupełniona o elektryczną regulację do pozycji Trendelenburga. Główną zaletą łóżka jest możliwość konfiguracji łóżek według własnych potrzeb oraz szeroki wybór akcesoriów dodatkowych. Dzięki unikalnej konstrukcji łóżko pasuje do każdego wnętrza, w tym także do opieki domowej.

Dostępne wersje

  

Wersja standardowa  HE-51-C10 / HE-51-C15  HE-51-C20 / HE-51-C25
Szerokość leża           90 / 85 cm           90 / 85 cm
Wypełnienie leża           tworzywo ABS           metalowe lamele
Szczyty           typ K           typ P
Panel centralny           TAK           TAK
Pilot ręczny           TAK           TAK
Pilot nożny           TAK           NIE
Akumulator           TAK           TAK
Podwójna autoregresja           TAK           TAK
CPR ręczny           TAK           NIE
Przechyły boczne           TAK           TAK
Tuleje do mocowania akcesoriów           4x           4x
Przykrycie podwozia z tworzywa ABS           TAK           TAK
Listwa ze stali nierdzewnej na akcesoria           TAK           TAK
Koła jezdne           150 mm, centralne, plastikowe           150 mm, centralne, plastikowe
Hamulec centralny           2x pedał nożny           2x pedał nożny

1. Leże wypełnione wyjmowanymi panelami z tworzywa ABS

Łatwo zdejmowane z leża panele z tworzywa ABS pozwalają na szybszą i łatwiejszą dezynfekcję łóżka. Każdy panel jest wyjątkowy w swojej formie, co zapobiega nieprawidłowemu ułożeniu z powrotem na leżu. Panele posiadają otwory, które zapobiegają zbieraniu się wilgoci pod pacjentem. Panele są zabezpieczone przed przypadkowym wypadnięciem podczas
pozycjonowania łóżka.


2. Podwójna autoregresja

Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.


3. Przechyły boczne

Obustronne przechyły boczne znacznie zmniejszają wysiłek fizyczny personelu medycznego w codziennej pielęgnacji pacjenta, zwłaszcza podczas zmiany pozycji pacjenta, czynności higienicznych lub przy zmianie pościeli. Maksymalne bezpieczeństwo pacjenta jest zapewnione dzięki barierkom bocznym chroniących go na całej długości leża. Personel medyczny doceni sterowanie przechyłami bocznymi z panelu nożnego. Podczas regulacji przechyłów leża stopą personel ma obie ręce wolne.


4. Panel centralny

Innowacyjny panel centralny z wyświetlaczem LCD zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę łóżka w każdej sytuacji. Połączenie podstawowych funkcji pozycjonowania, funkcji specjalnych uzyskiwanych z pojedynczych przycisków oraz wyświetlacza LCD zapewnia natychmiastowe i dokładne ustawienie łóżka do żądanej pozycji. Kolorowy wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz używanych funkcji – wyświetlane są wszystkie funkcje sterowania i pozycjonowania, sygnalizacja i alarmy ostrzegawcze. Panel może być wyposażony w przyciski systemu automatycznego ważenia z prostym zestawem trybów ważenia, oceną wartości mierzonych i wyświetlaniem wyników za pomocą wykresów.


5. Barierki boczne

Pacjent jest bezpieczny na łóżku dzięki składanym, podwójnym barierkom bocznym, które chronią go na całej długości leża. Prosty mechanizm składania umożliwia wygodną regulację jedną ręką. By zabezpieczyć pacjenta przed wypadnięciem z łóżka można zablokować barierki, by zapobiec ich przypadkowemu złożeniu. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów barierki posiadają doskonałą wytrzymałość, a ich mechanizm będzie funkcjonować przez wiele lat.


6. Elektryczna regulacja wysokości leża

Szeroki zakres regulacji wysokości leża zmniejsza obciążenie personelu medycznego i ułatwia obsługę leżącego pacjenta. Najniższa pozycja leża pomaga pacjentowi wstać i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w razie przypadkowego upadku.


7. CPR

Przy pomocy dźwigni CPR można bezpiecznie i szybko opuścić oparcie pleców do optymalnej pozycji do natychmiastowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.


8. Elektryczna regulacja wysokości leża

Szeroki zakres regulacji wysokości leża zmniejsza obciążenie personelu medycznego i ułatwia obsługę leżącego pacjenta. Najniższa pozycja leża pomaga pacjentowi wstać i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w razie przypadkowego upadku.


9. Wyjmowane szczyty

Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.


10. Maksymalne bezpieczeństwo

Ochrona przed zakleszczeniem poszczególnych części ciała pacjenta jest uzyskana dzięki wypełnieniu normy europejskiej IEC 60601-2-52:2010. W łóżkach PROMA REHA osiągnięto pełną eliminację miejsc niebezpiecznych w zasięgu pacjenta i zminimalizowano luki umożliwiające zakleszczenie. Podwyższone barierki boczne chronią pacjenta przed wypadnięciem z łóżka nawet przy zastosowaniu wysokich materacy przeciwodleżynowych.


11. Uniwersalne uchwyty na dodatkowe akcesoria

Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.

Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl