Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Bestsellery
Łóżko rehabilitacyjne ABE
Łóżko rehabilitacyjne ABE
3 780,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne GENEO
Łóżko szpitalne GENEO
8 500,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
Łóżko szpitalne noworodkowe BABY (NP-50)
1 950,00 zł
szt.
Łóżko szpitalne PLE
Łóżko szpitalne PLE
6 120,00 zł
szt.
Wózek 7123
Wózek 7123
3 160,00 zł
Wózek 7200
Wózek 7200
950,00 zł
Wózek 7202
Wózek 7202
2 210,00 zł
Wózek VN1PS
Wózek VN1PS
1 600,00 zł
Wózek VN2PS
Wózek VN2PS
1 920,00 zł
Promocje
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 210,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 370,00 zł
szt.
Waga pediatryczna WPT 10/20D
Waga pediatryczna WPT 10/20D
875,00 zł 850,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko rehabilitacyjne PLE

Cena: 5 270,00 zł 5270.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 0FD6-30347_2

Opis

Cena: 5 270,00 zł - PLE LE-51-C30(C35)
Cena: 5 700,00 zł - PLE LE-51-C20(C25)
Cena: 7 000,00 zł - PLE LE-51-C10(C15)

Łóżka PLE przeznaczone są do opieki długoterminowej w takich instytucjach jak domy opieki, hospicja a także w oddziałach szpitalnych o podwyższonym standardzie. Łóżka są wyposażone w elektryczną regulację wysokości leża oraz oparcia pleców i ud. Regulacja elektryczna wysokości leża może być uzupełniona o mechaniczną regulację do pozycji Trendelenburga. Główną zaletą łóżka jest możliwość konfiguracji łóżek według własnych potrzeb oraz szeroki wybór akcesoriów dodatkowych. Łóżka są w pełni zgodne z europejską normą IEC 60601-2-52:2010.

Dostępne wersje

Wersja standardowa LE-51-C10 / LE-51-C15 LE-51-C20 / LE-51-C25 LE-51-C30 / LE-51-C35
Szerokość leża 90 / 85 cm 90 / 85 cm 90 / 85 cm
Wypełnienie leża tworzywo ABS metalowe lamele metalowe lamele
Szczyty typ K typ U typ P
Barierki boczne typ UNI aluminiowe bez krawędzi metalowej typ UNI aluminiowe z krawędzią metalową typ UNI aluminiowe z krawędzią metalową
Pilot ręczny TAK TAK TAK
Podwójna autoregresja TAK TAK TAK
Tuleje do mocowania akcesoriów 4x 4x 4x
Przykrycie podwozia ABS TAK TAK NIE
Koła jezdne 125 mm, centralne, plastikowe 125, metalowe z hamulcem 125 mm, metalowe z hamulcem
Hamulec centralny 2x pedał nożny NIE NIE

 

1. Uchwyty materaca

Uchwyty zapewniają optymalne ułożenie materaca na powierzchni leża i uniemożliwiają przesunięcie oraz wypadnięcie materaca z łóżka.


2. Szerokość leża

Wybór szerokości leża pozwoli Klientowi dostosować łóżko do potrzeb i przeznaczenia łóżka, tak by zapewnić maksymalny komfort pacjentowi.


3. Wygodna regulacja

Elektryczna regulacja oparcia pleców i ud w połączeniu z mechaniczną regulacją oparcia podudzi umożliwiają szeroki zakres pozycjonowania dla każdej części leża. Personel medyczny, a także pacjent mogą sami łatwo ustawić poszczególne pozycje za pomocą pilota ręcznego.


4. Leże wypełnione wyjmowanymi panelami z tworzywa ABS

Łatwo zdejmowane z leża panele z tworzywa ABS pozwalają na szybszą i łatwiejszą dezynfekcję łóżka. Każdy panel jest wyjątkowy w swojej formie, co zapobiega nieprawidłowemu ułożeniu z powrotem na leżu. Panele posiadają otwory, które zapobiegają zbieraniu się wilgoci pod pacjentem. Panele są zabezpieczone przed przypadkowym wypadnięciem podczas pozycjonowania łóżka.


5. Przykrycie podwozia z tworzywa ABS

Ułatwia i przyspiesza codzienne czyszczenie łóżka. Chroni mechanizmy i układy elektryczne w podwoziu, a tym samym wydłuża ich żywotność i niezawodność działania.


6. Barierki boczne

Pacjent jest bezpieczny na łóżku dzięki składanym, podwójnym barierkom bocznym, które chronią go na całej długości leża. Prosty mechanizm składania umożliwia wygodną regulację jedną ręką. By zabezpieczyć pacjenta przed wypadnięciem z łóżka można zablokować barierki, by zapobiec ich przypadkowemu złożeniu. Dzięki użyciu
wysokiej jakości materiałów barierki posiadają doskonałą wytrzymałość, a ich mechanizm będzie funkcjonować przez wiele lat.


7. Podwójna autoregresja

Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.


8. Pilot ręczny

Ergonomiczny pilot ręczny umożliwia łatwą obsługę łóżka za pomocą jednej ręki. Pilot zabezpieczony jest przed niepożądanym użyciem i umożliwia blokowanie poszczególnych funkcji. Na życzenie klienta, pilot może być wyposażony w podświetlenie LED.


9. Elektryczna regulacja wysokości leża

Szeroki zakres regulacji wysokości leża zmniejsza obciążenie personelu medycznego i ułatwia obsługę leżącego
pacjenta. Najniższa pozycja leża pomaga pacjentowi wstać i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w razie
przypadkowego upadku.


10. Koła jezdne

Koła posiadają wysokiej jakości łożyska, a dzięki zmniejszeniu oporu toczenia zmniejszają wysiłek fizyczny personelu medycznego podczas transportu łóżka i manipulowania nim. Koła wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Tworzywowe osłony kół ułatwiają czyszczenie, chronią łożyska przed brudem i znacznie wydłużają żywotność.


11. Hamulec centralny

Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.


12. Trendelenburg/Antytrendelenburg

Dzięki specjalnej funkcji łóżka istnieje możliwość umieszczenia pacjenta w pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga przy minimalnym wysiłku fizycznym. Pozycjonowanie elektryczne leża w tych pozycjach zmniejsza obciążenie personelu medycznego i oszczędza czas do wykonywania rutynowych czynności.


13. Przedłużenie leża

Płynne przedłużenie leża o 20 cm zwiększa wygodę wyższym pacjentom.


14. Półka na pościel

Wysuwana i rozkładana półka do odkładania pościeli jest bardzo pomocna podczas zmiany bielizny pościelowej.


15. Uniwersalne uchwyty na akcesoria dodatkowe

Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.


16. Wybór wyglądu

Możliwość wyboru koloru i wzoru wypełnień szczytów.


17. Bezpieczny system mocowania szczytów

Solidny system mocowania szczytów chroni je przed niekontrolowanym wyjęciem i zapewnia doskonałą wytrzymałość podczas manipulacji łóżkiem. Możliwe jest szybkie wyjęcie szczytów dzięki łatwej obsłudze.


18. Wyjmowane szczyty

Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.

Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl