Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Bestsellery
Producenci

Łóżko rehabilitacyjne PLL

Cena: 2 730,00 zł 2730.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 01B8-25624_2

Opis

Cena: 2 730,00 zł - PLL LL-51-C20(C25)
Cena: 3 335,00 zł - PLL LL-51-C10(C15)

Łóżka PLL przeznaczone są do takich instytucji jak domy opieki i hospicja. Główną zaletą łóżka jest możliwość konfiguracji łóżek według własnych potrzeb oraz szeroki wybór akcesoriów dodatkowych. Łóżka są w pełni zgodne z europejską normą IEC 60601-2-52:2010.

Dostępne wersje

Wersja standardowa LL-51-C10 / LL-51-C15      LL-51-C20 / LL-51-C25
Szerokość leża 90 / 85 cm 90 / 85 cm
Wypełnienie leża metalowe lamele metalowa siatka
Szczyty typ U typ L
Barierki boczne typ UNI drewniane NIE
Tuleje do mocowania akcesoriów 2x 2x
Koła jezdne      125 mm, metalowe z hamulcem NIE

 

1. Maksymalne bezpieczeństwo

Ochrona przed zakleszczeniem poszczególnych części ciała pacjenta jest uzyskana dzięki wypełnieniu normy europejskiej IEC 60601-2-52:2010. W łóżkach PROMA REHA osiągnięto pełną eliminację miejsc niebezpiecznych w zasięgu pacjenta i zminimalizowano luki umożliwiające zakleszczenie. Podwyższone barierki boczne chronią pacjenta przed wypadnięciem z łóżka nawet przy zastosowaniu wysokich materacy przeciwodleżynowych.


2. Wygodna regulacja

Płynna regulacja oparcia pleców i ud za pomocą sprężyn gazowych w połączeniu z mechaniczną regulacją oparcia podudzi umożliwia szeroki zakres pozycjonowania dla każdej części leża. Personel medyczny może łatwo ustawić poszczególne pozycje za pomocą dźwigni umieszczonych pod leżem.


3. Uniwersalne uchwyty na dodatkowe akcesoria

Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.


4. Bezpieczne obciążenie

Solidna i stabilna konstrukcja o udźwigu do 200 kg jest bezpieczna dla cięższych pacjentów dzięki użytym materiałom i technologii, zapewniających bardzo wysoką trwałość i wytrzymałość.


5. Szerokość leża

Wybór szerokości leża pozwoli Klientowi dostosować łóżko do potrzeb i przeznaczenia łóżka, tak by zapewnić maksymalny komfort pacjentowi.


6. Barierki boczne

Pacjent jest bezpieczny na łóżku dzięki składanym, podwójnym barierkom bocznym, które chronią go na całej długości leża. Prosty mechanizm składania umożliwia wygodną regulację jedną ręką. By zabezpieczyć pacjenta przed wypadnięciem z łóżka można zablokować barierki, by zapobiec ich przypadkowemu złożeniu. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów barierki posiadają doskonałą wytrzymałość, a ich mechanizm będzie funkcjonować przez wiele lat.


7. Koła jezdne

Koła posiadają wysokiej jakości łożyska, a dzięki zmniejszeniu oporu toczenia zmniejszają wysiłek fizyczny personelu medycznego podczas transportu łóżka i manipulowania nim. Koła wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Tworzywowe osłony kół ułatwiają czyszczenie, chronią łożyska przed brudem i znacznie wydłużają żywotność.


8. Hamulec centralny

Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.


9. Wybór wyglądu

Możliwość wyboru koloru i wzoru wypełnień szczytów.


10. Wyjmowane szczyty

Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.


11. Uchwyty materaca

Uchwyty zapewniają optymalne ułożenie materaca na powierzchni leża i uniemożliwiają przesunięcie oraz wypadnięcie materaca z łóżka.

Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl