Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Promocje
Pulsoksymetr napalcowy NOVAMA OXIPULSO
Pulsoksymetr napalcowy NOVAMA OXIPULSO
205,00 zł 185,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 620
5 047,00 zł 3 235,00 zł
szt.
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
Podnośnik kąpielowo-transportowy EAGLE 625
5 550,00 zł 4 050,00 zł
szt.
Producenci

Łóżko szpitalne GENEO

Cena: 8 500,00 zł 8500.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: BE34-775A7

Opis

Cena: 8 500,00 zł - Geneo GE-51-H30(H35)
Cena: 9 675,00 zł - Geneo GE-51-H20(H25)
Cena: 10 450,00 zł - Geneo GE-51-H10(H15)

Seria GENEO wprowadza nowe trendy dla standardowego łóżka szpitalnego. To połączenie innowacyjnych mechanizmów sterujących, nowoczesny design, zwiększone bezpieczne obciążenie robocze i przyjazny dla użytkownika układ elektroniczny w pełni zgodny z wysokimi wymaganiami dzisiejszej opieki szpitalnej. Użytkownicy i pracownicy szpitala docenią szczegóły jak kątomierz ze wskazaniem pozycji wg. Fowlera, lampki nocnej pacjenta zintegrowanej  z pilotem ręcznym, zaprogramowane funkcje jednego przycisku lub półki na pościel z miejscem na panel centralny. Łóżko posiada zaawansowaną funkcję autoregresji oparcia pleców i ud. Główną zaletą jest możliwość konfiguracji do spełnienia określonych wymagań klientów oraz szeroka gama akcesoriów. Łóżka są w pełni zgodne z europejską normą IEC 60601-2-52:2010.

Dostępne wersje

Wersja standardowa GE-51-H10 / GE-51-H15 GE-51-H20 / GE-51-H25 GE-51-H30 / GE-51-H35
Szerokość leża 90 / 85 cm 90 / 85 cm 90 / 85 cm
Wypełnienie leża plastikowe lamele, odejmowane metalowe lamele metalowe lamele
Szczyty typ R3 typ R3 typ C
Poręcze boczne metalowe, składane, odejmowane metalowe, składane, odejmowane metalowe, składane, odejmowane
Panel centralny TAK TAK NIE
Pilot ręczny TAK TAK TAK
Akumulator TAK TAK TAK
Podwójna autoregresja TAK TAK TAK
CPR ręczny TAK TAK NIE
Przedłużenie leża manualne (20 cm) manualne (20 cm) manualne (20 cm)
Przedłużenie oparcia podudzi TAK NIE NIE
Półka na pościel TAK TAK NIE
Tuleje do mocowania akcesoriów 4x 4x 4x
Listwa ze stali nierdzewnej na akcesoria TAK TAK TAK
Koła jezdne 150 mm, centralne, podwójne z tworzywa 125 mm, centralne, plastikowe 125 mm, centralne, plastikowe
Hamulec centralny 4x pedał nożny 2x pedał nożny 2x pedał nożny

 

1. Wygodna regulacja

Elektryczna regulacja oparcia pleców i ud w połączeniu z mechaniczną regulacją oparcia podudzi umożliwiają szeroki zakres pozycjonowania dla każdej części leża. Personel medyczny, a także pacjent mogą sami łatwo ustawić poszczególne pozycje za pomocą pilota ręcznego lub panelu centralnego.


2. Uchwyty materaca

Uchwyty zapewniają optymalne ułożenie materaca na powierzchni leża i uniemożliwiają przesunięcie oraz wypadnięcie materaca z łóżka.


3. Składane, odejmowane barierki boczne

Barierki boczne są łatwo składane za pomocą dwóch niezależnych ruchów, dzięki czemu zmniejszają ryzyko przypadkowego złożenia. Podczas składanie nie ma ryzyka zakleszczenia ręki. Złożone barierki chowają się całkowicie pod materac i nie przeszkadzają pacjentowi podczas schodzenia z łóżka. Barierki są łatwo odejmowane, dzięki czemu można transportować.


4. Uniwersalne uchwyty na akcesoria dodatkowe

Łóżka posiadają uniwersalne uchwyty znajdujące się w narożach łóżka od strony głowy lub od strony głowy i nóg. Umożliwiają zamocowanie dodatkowych akcesoriów, takich jak wieszak na płyny infuzyjne, uchwyt ręki na stojaku, podwójna rama wyciągowa oraz wiele innych.


5. CPR

Przy pomocy dźwigni CPR można bezpiecznie i szybko opuścić oparcie pleców do optymalnej pozycji do natychmiastowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.


6. Kątomierz nachylenia oparcia pleców

Funkcja autoregresji została ulepszona o kątomierz wskazujący dokładny kąt nachylenia pozycji oparcia pleców. Dzięki temu na wskaźniku łatwo możemy ustawić pozycje Fowlera.


7. Podwójna autoregresja

Automatyczne odsuwanie się oparcia pleców i ud oraz dodatkowo teleskopowe podnoszenie się tych segmentów znacząco redukuje wpływ sił ścinających i ucisku na pacjenta, które są główną przyczyną odleżyn. Podwójna autoregresja daje pacjentom większy komfort i zmniejsza dyskomfort w okolicy brzucha, który zwykle powstaje przy pozycjonowaniu na łóżku bez tej funkcji.


8. Elektryczna regulacja wysokości leża

Szeroki zakres regulacji wysokości leża zmniejsza obciążenie personelu medycznego i ułatwia obsługę leżącego pacjenta. Najniższa pozycja leża pomaga pacjentowi wstać i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w razie przypadkowego upadku.


9. Hamulec centralny

Bezpieczne manipulowanie łóżkiem jest możliwe dzięki centralnej blokadzie kół. Łatwa w użyciu nożna dźwignia dostępna od strony nóg pacjenta pozwala na natychmiastowe zahamowanie łóżkiem w razie potrzeby. Dzięki możliwości zablokowania jednego koła do jazdy kierunkowej łóżko może być obsługiwane przez jedną osobę.


10. Koła jezdne

Koła posiadają wysokiej jakości łożyska, a dzięki zmniejszeniu oporu toczenia zmniejszają wysiłek fizyczny personelu medycznego podczas transportu łóżka i manipulowania nim. Koła wykonane są z bardzo trwałych materiałów. Tworzywowe osłony kół ułatwiają czyszczenie, chronią łożyska przed brudem i znacznie wydłużają żywotność.


11. Bezpieczny system mocowania szczytów

Solidny system mocowania szczytów chroni je przed niekontrolowanym wyjęciem i zapewnia doskonałą wytrzymałość podczas manipulacji łóżkiem. Możliwe jest szybkie wyjęcie szczytów dzięki łatwej obsłudze.


12. Półka na pościel

Wysuwana i rozkładana półka do odkładania pościeli jest bardzo pomocna podczas zmiany bielizny pościelowej. Półka na pościel z miejscem na panel centralny.


13. Panel centralny

Innowacyjny panel centralny z wyświetlaczem LCD zapewnia wygodną i bezpieczną obsługę łóżka w każdej sytuacji. Połączenie podstawowych funkcji pozycjonowania, funkcji specjalnych uzyskiwanych z pojedynczych przycisków oraz wyświetlacza LCD zapewni natychmiastowe i dokładne ustawienie łóżka do żądanej pozycji. Kolorowy wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz używanych funkcji – wyświetlane są wszystkie funkcje sterowania i pozycjonowania, sygnalizacja i alarmy ostrzegawcze.


14. Wybór wyglądu

Możliwość wyboru koloru i wzoru wypełnień szczytów.


15. Wyjmowane szczyty

Zapewniają one doskonałą ochronę przed upadkiem pacjenta i bardzo dobre prowadzenie łóżka podczas transportu. Dezynfekcja i konserwacja jest bardzo prosta dzięki gładkim powierzchniom i kształtowi szczytów.


16. Pilot ręczny

Ergonomiczny pilot ręczny umożliwia łatwą obsługę łóżka za pomocą jednej ręki. Pilot zabezpieczony jest przed niepożądanym użyciem i umożliwia blokowanie poszczególnych funkcji. Pilot wyposażony w podświetlenie LED.

Parametry wyrobu mogą być zmienione przez producenta z uwagi na rozwój techniczny wyrobu, a także w celu spełnienia indywidualnych wymagań użytkowników.
Zdjęcia i rysunki wyrobów stanowią jedynie materiał poglądowy i mogą różnić się od gotowego produktu, szczególnie wyroby wykonywane na indywidualne życzenie zamawiającego.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl