koszyk suma: 0,00 zł
 
Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Produkt dnia
Termometr Bezdotykowy GESS
Termometr Bezdotykowy GESS
150,00 zł
szt.
Koncentrator Tlenu Gess OxyFlow 5L
Koncentrator Tlenu Gess OxyFlow 5L
2 600,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Skolioza to chyba jedno najczęściej z diagnozowanych schorzeń kręgosłupa. Jest to skrzywienie boczne kręgosłupa, które stwierdza się najczęściej u dzieci, zwłaszcza w okresie dojrzewania. Nie oznacza to, że skolioza nie występuje u osób dorosłych – w tym przypadku boczne skrzywieniem kręgosłupa może być spowodowane postępującym zwyrodnieniem stawów międzykręgowych. Skoliozy nie wolno lekceważyć. Ta wada postawy nie tylko zmniejsza wydolność chorego, ale także może doprowadzić do groźnych powikłań, m.in. o charakterze neurologicznym.

Profesjonalny sprzęt do korekcji skoliozy

Leczenie skoliozy powinno naturalnie przebiegać pod okiem doświadczonego specjalisty, z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu do korekcji skoliozy. Oczywiście można jednocześnie stosować tradycyjne gorsety do leczenie skoliozy, zalecana jest także gimnastyka korekcyjna. Bardzo dobre efekty mogą przynęć właśnie nowoczesne aparaty do korekcji skoliozy. Aparaty tego typu umożliwiają komfortowe wykonywanie ćwiczeń, zarówno dzieciom jak i dorosłym, które prowadzą do regresji skrzywienia kręgosłupa. W trakcie ćwiczeń z użyciem aparatów do korekcji skoliozy ćwiczone są m.in. te mięśnie, które odpowiadają za odpowiednie ułożenie kręgów kręgosłupa. Profesjonalny sprzęt do korekcji skoliozy powinien się znaleźć w każdym nowoczesnym gabinecie rehabilitacji!

Korekcja skoliozy z pomocą aparatu Skol-As

Jeśli są Państwo zainteresowani niezawodnym aparatem do korekcji skoliozy, zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. W tej chwili możemy zaoferować innowacyjny aparat Skol-As, którego systematyczne wykorzystanie przynosi bardzo dobre rezultaty nie tylko wśród dorosłych, ale także i dzieci. Aparaty Skol-As pozwalają na znaczną poprawę kondycji mięśni w okolicach kręgów. Aparat wyposażony został w system sprężyn i pelot, którego zadaniem jest stopniowe zmniejszanie bocznego wygięcia kręgosłupa i korekcja jego położenia w płaszczyźnie strzałkowej. Zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania co do aparatu Skol-As.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl