Używany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny - Wypożyczalnia - Sklep Ronomed.pl
Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Opcje przeglądania
Dystrybucja
Cena
  • od
    do
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W naszym sklepie posiadamy także używany sprzęt przeznaczony do pielęgnacji osób chorych i niepełnosprawnych oraz do rehabilitacji. Gwarantujemy dobry stan techniczny oraz niezawodność wszystkich sprzedawanych urządzeń oraz akcesoriów. Urządzenia posiadają odpowiednie atesty i nadają się do bezpiecznego użytku. Naszą ofertę używanego sprzętu przygotowujemy ze szczególną troską o bezpieczeństwo oraz komfort. Dokładamy starań, aby wszystkie produkty spełniały odpowiednie standardy. Naszym celem jest dostarczenie Państwu dobrej jakości urządzeń w korzystnych cenach.

Używany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny w naszej ofercie

W ofercie używanego sprzętu można znaleźć m. in. wózki rehabilitacyjne, podnośniki, balkoniki rehabilitacyjne oraz schodołazy. Posiadamy również koncentratory tlenu oraz łóżka rehabilitacyjne w bardzo dobrym stanie. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnego ustalenia ceny wybranego sprzętu. Dostarczamy w pełni sprawnych urządzeń, które nadają się do bezpiecznego użytkowania

Oferujemy również używane Rotory MOTO-med. Są to urządzenia przeznaczone do bezpiecznego treningu kończyn górnych oraz dolnych. Wszystkie urządzenia przeszły przegląd techniczny oraz konieczne naprawy i posiadają gwarancję na 12 miesięcy.

Wypożyczalnia używanego sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego

Wypożyczając używany sprzęt w naszym sklepie otrzymają Państwo gwarancję dobrego stanu technicznego oraz estetycznego wyglądu nabytych urządzeń. Przykładamy dużą wagę do jakości sprzętu, który musi spełniać odpowiednie standardy. Dokładnie sprawdzamy stan wszystkich urządzeń oraz usuwamy usterki, tak aby zagwarantować Państwu najwyższe zadowolenie z użytkowanie sprzętu. Bez obaw można korzystać z używanych wózków oraz podnośników, które zostały zakupione w naszym sklepie.

Zapewniamy również wysoką jakość sprzętu przeznaczonego do ćwiczeń i rehabilitacji, który jest bezpieczny w użytkowaniu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze właściwych urządzeń oraz ustalimy dokładne warunki zakupu i dostawy, które będą odpowiadały Państwa potrzebom oraz wymaganiom.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl