Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Oferujemy Państwu wyposażenie, które jest pomocne w przeprowadzaniu terapii oraz umożliwia troskę o prawidłowy rozwój dziecka. Zapewniamy produkty wyróżniające się wysokim poziomem merytorycznym, a także interesującą oprawą graficzną. Odpowiednie pomoce ułatwiają przeprowadzenie zajęć oraz poprawiają rezultaty osiągane w czasie terapii. Kolorowe akcesoria oraz ciekawe programy interaktywne okazują się również szczególnie przydatne w czasie pracy z dziećmi.

Wyposażenie gabinetu logopedycznego w naszej ofercie

EduSensus Logopedia to profesjonalne narzędzie przeznaczone do pracy z najmłodszymi. Dzięki wykorzystaniu funkcji tego produktu można zmienić żmudne ćwiczenia w prawdziwą przyjemność i zarazić małego pacjenta zapałem do nauki. Programy EduSensus sprawiają, że terapia przyjmuje formę zabawy. Atrakcyjne szata graficzna i kolorowe animacje są doskonałą zachętą do kolejnych wysiłków podejmowanych w celu nauki prawidłowej wymowy. Ćwiczenia zostały opracowane z myślą o problemach występujących wśród dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. W pracach nad programem uczestniczyła grupa specjalistów, których zadaniem było zagwarantowanie wysokiego poziomu merytorycznego przygotowywanych materiałów.

Każdy pakiet programu EduSensus Logopedia został wyposażony w profesjonalny mikrofon oraz szereg innych pomocy ułatwiających pracę. Dodatkowo pakiet Gold zawiera interfejs foniczny - urządzenie opracowane przez ekspertów z Politechniki Gdańskiej gwarantuje idealną jakość sygnału dźwiękowego, który dostarczany jest do programu. Dodatkowe akcesoria znajdujące się w zestawach, to m. in. szpatułki logopedyczne, kolorowe słomki i piórka, a także książeczka z zestawem ćwiczeń i labiogramów.

Profesjonalne wyposażenie gabinetów logopedycznych – dlaczego warto?

Wykorzystanie odpowiednich ćwiczeń i narzędzi sprawia, że mały pacjent jest całkowicie zaangażowany w proces nauki oraz zmotywowany do bardziej wytężonej pracy. Kolorowe akcesoria oraz atmosfera zabawy zachęcają do brania udziału w kolejnych zajęciach, które stają się nie tylko skuteczną metodą korygowania wad wymowy, ale także prawdziwą przyjemnością.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl