Ronomed.com.pl

Aparat do kriochirurgii Kriopol K 20 Bora

Wysyłka w: 21 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 34 350,00 zł 34350.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zapytaj eksperta
Pobierz pełen opis produktu
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: A129-941C0
Opis

Aparat do kriochirurgii Kriopol K 20 Bora - Opis produktu

Urządzenie do kriochirurgii Kriopol K 20 Bora to niezwykle zaawansowane urządzenie medyczne, które wykorzystuje ciekły azot jako czynnik chłodniczy. Dzięki temu zabiegi kriochirurgiczne są wykonywane w sposób nieinwazyjny i bezpieczny dla pacjenta. Urządzenie posiada objętość zbiornika wynoszącą 20 dm³ oraz ciśnienie robocze wynoszące 0,5 bara. Zasilane jest napięciem 230 V +/- 10 %, a klasa ochronności to II, a typ ochrony to B.

Temperatura powierzchni końcówki krioaplikatora wynosi minimalnie -190oC, co gwarantuje precyzyjne i skuteczne wykonywanie zabiegów. Zużycie azotu wynosi 6 dkg/min, co pozwala na długie i bezproblemowe użytkowanie urządzenia. Wymiary urządzenia to 420 / 480 / 1150 mm, dzięki czemu jest ono stosunkowo kompaktowe i łatwe do przechowywania.

Urządzenie posiada 7 krioaplikatorów, co umożliwia wykonywanie różnorodnych zabiegów kriochirurgicznych w zależności od potrzeb i specjalizacji. Urządzenie posiada funkcję rozmrażania aplikatorów oraz certyfikat WE zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG załącznik II oraz deklarację zgodności, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów.

Urządzenie umieszczone jest na ramie jezdnej, co umożliwia jego łatwe przemieszczanie. Dodatkowo, elastyczna linia przesyłowa ciekłego azotu umożliwia wygodne i bezpieczne wykonywanie zabiegów. Urządzenie jest wyposażone w sześć dowolnie wybranych aplikatorów kontaktowych danej specjalności oraz aplikator typu spray, co czyni je niezwykle wszechstronnym i przydatnym w codziennej pracy medycznej.

 
Opis urządzenia K 20 Bora:
 • Urządzenie umieszczone jest na ramie jezdnej, która umożliwia jego łatwe przemieszczanie
 • Urządzenie wyposażone jest w zbiornik na ciekł azot o poj. 20l (istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zbiorników)
 • Posiada elastyczną linię przesyłową ciekłego azotu, która umożliwia w wygodny i bezpieczny sposób wykonywanie zabiegów.
 • Przy pracy z krioaplikatorami kontaktowymi posiada możliwość włączenia termoregulacji, co zapewnia mniejsze zużycie ciekłego azotu.
 • Urządzenie posiada funkcję rozmrażania aplikatorów
 • Urządzenie wyposażone jest w sześć dowolnie wybranych aplikatorów kontaktowych danej specjalności oraz aplikator typu spray. (istnieje możliwość kupienia dodatkowych aplikatorów)

Cechy aparatu K 20 Bora:
 • temperatura robocza krioaplikatora -190°C
 • bezpieczne ciśnienie robocze do 0,5 bara
 • pełna elastyczność linii zasilającej bez względu na temperaturę
 • wskaźnik ilości azotu w zbiorniku
 • w cenę wliczono 6 krioaplikatorów kontaktowych i 1 natryskowy
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl