Ronomed.com.pl
Aparat do magnetoterapii MF-12 Aparat do magnetoterapii MF-12
Dystrybucja: EiE
Cena: 7 250,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aparat do magnetoterapii PhysioMG 815 Aparat do magnetoterapii PhysioMG 815
Dystrybucja: Astar
Cena: 5 300,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aparat do magnetoterapii PhysioMG 825 Aparat do magnetoterapii PhysioMG 825
Dystrybucja: Astar
Cena: 6 360,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aparat do magnetoterapii PhysioMG 827 Aparat do magnetoterapii PhysioMG 827
Dystrybucja: Astar
Cena: 7 250,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Coraz częściej w rehabilitacji wykorzystuje się magnetoterapię, czyli terapię, podczas której wykorzystywane jest pole magnetyczne o stosunkowo niskiej częstotliwości. Warto podkreślić, że nowoczesna magnetoterapia może być skuteczna nie tylko jako doraźny przeciwbólowy, ale także w trakcie bardziej zawansowanego leczenia. Udowodniono, że magnetoterapia skutecznie wpływa na regenerację tkanek ludzkiego organizmu. Oczywiście przeprowadzenie zabiegów z zakresu magnetoterapii wymaga wykorzystania nowoczesnych aparatów.

Magnetoterapia i nowoczesne aparaty do magnetoterapii

Nasz sklep internetowy może zaoferować Państwu nowej generacji aparaty do magnetoterapii, z pomocą których można będzie szybko i bezpiecznie przeprowadzić zaplanowane zabiegi rehabilitacyjne. Każdy dostępny w naszej ofercie aparat do magnetoterapii wyposażony jest w niezawodny system sterowania. W tym momencie możemy Państwu zaoferować zarówno aparaty jedno- jak i dwukanałowe. Szczególnie polecamy Państwu tę drugą możliwość, ponieważ urządzenia dwukanałowe umożliwiają sprawne przeprowadzenie dwóch zabiegów na raz. Jak to możliwe? Otóż każdy z aplikatorów w aparacie ma swój własny zegar. Podczas używania aparatu można włączać zegary niezależnie od siebie.

Magnetoterapia – BTL, Magner, Magnetronic, czyli najlepsze marki

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, mogą Państwo liczyć na korzystne ceny, także w przypadku nabycia aparatów od najbardziej cenionych w branży producentów sprzętu medycznego. W tym momencie możemy zaproponować m.in. aparaty do magnetoterapii BTL, Magner oraz Magnetronic, które od dawna uchodzą za synonim najwyższej jakości. Dlaczego warto postawić na jeden z markowych aparatów? Przede wszystkim działają niezawodnie, umożliwiają łatwe zapisanie programów zabiegowych, wyposażone są w typowe programy do najczęściej leczonych schorzeń. Do tego są z reguły wyposażone w dość duży ekran z panelem dotykowym. Oferowane urządzenia posiadają funkcję regulacji natężenia pola magnetycznego, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla terapeuty.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl