Ronomed.com.pl

Przyłóżkowe urządzenia rehabilitacyjne

Osprzęt do PUR Osprzęt do PUR
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 1 852,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
PUR (przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne) PUR (przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne)
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 080,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Dość istotną kategorią sprzętów rehabilitacyjnych są PUR, czyli przyłóżkowe urządzenia rehabilitacyjne, które umożliwiają wykonywanie prostych ćwiczeń na łóżku chorego. Tego typu urządzenia przydają się w każdym szpitalu. Z ich pomocą przeprowadzenie zabiegów kinezyterapeutycznych stanie się o wiele prostsze. PUR i osprzęt znajdą Państwo także w naszym sklepie internetowym, mamy nadzieję, że uda się Państwu znaleźć produkty o odpowiednich parametrach technicznych. Oczywiście w razie jakichkolwiek pytań o asortyment naszego sklepu internetowego pozostajemy do Państwa dyspozycji.

PUR – Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne

Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne z pewnością przyda się w każdym szpitalu. Tego typu urządzenie zapewniają pełen komfort osobie ćwiczącej. To jeszcze nie wszystko, Nowoczesne PUR wyposażone jest w kółka, a tym samym przemieszczanie urządzenia jest bardzo proste. Jednocześnie nie trzeba już przewozić pacjenta do osobnego pomieszczenia na ćwiczenia rehabilitacyjne. Oferowane przez nas Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne odznacza się stabilną konstrukcją, starannym wykonaniem i atrakcyjnym designem. Jeśli mają Państwo jakieś pytania co do jego parametrów technicznych, zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta obejmuje oczywiście nie tylko samo PUR, ale także osprzęt niezbędny do zróżnicowanych ćwiczeń rehabilitacyjnych.

PUR i osprzęt w naszej ofercie

Chcielibyśmy mieć pewność, że znajdą Państwo w naszym asortymencie produkty, które będą w pełni odpowiadać Państwa oczekiwaniom. Dlatego proponujemy trzy różne zestawy osprzętu do PUR, podstawowy, standardowy oraz pełny. Mogą Państwo wybrać zestaw, który będzie odpowiadał Państwa oczekiwaniom. Oferowanych osprzęt do PUR umożliwia wykonywanie ćwiczeń rehabilitacyjnych różnego typu. W grę wchodzi zarówno podwieszenie, jak i ćwiczenie z odciążeniem albo z oporem. Osprzęt do PUR obejmuje: linki miękkie, ciężarki, podwieszki, pasy itd. Jeśli jeszcze nie podjęli Państwo decyzji co do konkretnego zestawy, zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie pomożemy przy wyborze.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl