Ronomed.com.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Aparaty USG - przenośne i przewoźne ultrasonografy

Aparaty USG to urządzenia, które są niezbędnym wyposażeniem oddziałów szpitalnych. Diagnostyka obrazowa spełnia kluczową rolę w dobraniu odpowiedniego leczenia. Ultrasonograf jest podstawowym elementem między innymi oddziałów ginekologicznych i chirurgicznych. Korzystać z niego mogą osoby bez względu na wiek i stan zdrowia. Ta metoda diagnostyki jest zupełnie bezpieczna, a także możliwa do wykonania w każdych warunkach – jeżeli tylko posiada się odpowiedni sprzęt.

 

Działanie ultrasonografu

Wysokiej jakości ultrasonografy pozwalają na uzyskanie precyzyjnego obrazu diagnostycznego. Urządzenie składa się z emitera i odbiornika fal ultradźwiękowych. Wysyłany sygnał odbija się od badanego ośrodka i wraca do odbiornika. Urządzenia posiadają również wiele przydatnych funkcji, które pozwalają precyzyjniej określić więcej parametrów badanego ośrodka.

Aparat USG w sklepie Ronomed

W ofercie sklepu Ronomed znajdą Państwo kilka rodzajów ultrasonografów. Każdy z produktów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, a także niezawodnością. Ultrasonograf dostępny w naszym sklepie pochodzi od renomowanych producentów i objęty jest gwarancją.

Ultrasonograf przenośny, aparat USG

Zaletą ultrasonografu jest przede wszystkim jego mobilność i niewielki obraz. Aparat ten to także wszechstronność oraz wysokiej jakości obraz. Urządzenie cechuje się również prostą obsługą i intuicyjnym panelem sterowania. Przenośny aparat USG firmy Mindray wyposażony jest również w niezbędne akcesoria, takie jak: kabel zasilania, uchwyt do żelu, żel, gumowy uchwyt do głowic.

Tabletowy system USG

W ofercie sklepu Ronomed znajdą Państwo również tabletowy system USG, który dedykowany jest do większości specjalizacji. Jest lekki, dlatego w łatwy sposób można go przetransportować w dowolne miejsce. Korzystanie z niego jest bezpieczne, a uzyskany obraz precyzyjny i dokładny. Jego wszechstronne zastosowanie jest możliwe, dzięki szerokiej gamie głowic.

Ultrasonografy i Aparaty USG Philips

Aparaty USG marki Philips dostępne w naszym sklepie to jedna z najbardziej zaawansowanych sprzętów. Charakteryzują się wysokiej jakości głowicami, które gwarantują wysoką rozdzielczość obrazu i redukcję różnego rodzaju zakłóceń. Ponadto posiadają specjalne systemy, które pozwalają na zaawansowaną analizę danych z badania. Tego rodzaju urządzenia wyposażone są także w różne rodzaje dooplerów.

Jak wybrać ultrasonograf?

Wybór ultrasonografu powinien być uzależniony przede wszystkim od jego przeznaczenia. Należy się zastanowić, czy będzie to urządzenie stacjonarne, wykorzystywane w ośrodkach zdrowia, czy ultrasonograf przenośny, które często będzie transportowane. Odpowiedź na to pytanie pozwoli również dopasować odpowiednie głowice. Wyróżniamy trzy ich podstawowe rodzaje: głowice liniowe, głowice konweksowe i głowice sektorowe. Urządzenie, które obsługuje dużą ilość głowic jest zdecydowanie bardziej wszechstronne, ale i sporo droższe. Cena ultrasonografów jest jednak adekwatna do jego zaawansowania technologicznego.

Zapraszamy do zapoznania się pozostałą częścią wyposażenia szpitali, oferujemy również łóżka rehabilitacyjne, lampy operacyjnekozetki. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl