Ronomed.com.pl

Poręcze i schody do nauki chodzenia - rehabilitacyjne

Poręcze do nauki chodzenia P/U Poręcze do nauki chodzenia P/U
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 360,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Schody do nauki chodzenia dwustronne S/U-S Schody do nauki chodzenia dwustronne S/U-S
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 778,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Schody do nauki chodzenia z pochylnią S/U Schody do nauki chodzenia z pochylnią S/U
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 518,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tor do nauki chodzenia T/U Tor do nauki chodzenia T/U
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 485,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Obecnie w szpitalach, przychodniach oraz prywatnych ośrodkach rehabilitacji coraz częściej wykorzystuje się profesjonalne poręcze do nauki chodzenia, z pomocą których terapeuta pomaga pacjentowi przede wszystkim poprawić koordynację ruchową. W placówkach medycznych wykorzystuje się także schody do nauki chodzenia. Dysfunkcje kończyn dolnych prowadzą niejednokrotnie do znacznego zmniejszenia siły oraz elastyczności nóg. To z kolei powoduje, że pacjent może mieć problemy z chodzeniem. Regularne ćwiczenia na poręczach i schodach do nauki chodzenia sprzyjają zwiększeniu siły oraz elastyczności mięśni, co finalnie przekłada się na znacznie łatwiejsze poruszanie się. Choćby z tego względu poręcze i schody rehabilitacyjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego gabinetu rehabilitacji.

Nowoczesne poręcze i schody do nauki chodzenia w rehabilitacji

Oferowane obecnie na rynku schody i poręcze rehabilitacyjne to konstrukcje stabilne i bezpieczne, w dużej mierze wykonane z wysokiej jakości stali. Poręcze są zwykle pokryte farbą proszkową, która odznacza się wysoką odpornością na różnego typu zarysowania. Dzięki temu, że poręcze do nauki chodzenia można ustawić na określoną wysokość, a także dopasować szerokość ich rozstawu do sylwetki osoby ćwiczącej, komfort ćwiczeń znacznie się zwiększa. W tej chwili producenci sprzętu do rehabilitacji oferują nam zarówno proste poręcze rehabilitacyjne, jak i konstrukcje z dwustronnymi schodami, na które ćwiczący najpierw wchodzi, a później po drugiej stronie z nich schodzi.

Poręcze i schody do nauki chodzenia do rehabilitacji w naszej ofercie

Wytrzymałe, solidnie wykonane poręcze i schody do nauki chodzenia mogą Państwo znaleźć w tej chwili w naszym asortymencie. Staramy się w pełni sprostać potrzebom naszych klientów. Nasz sklep medyczny proponuje nie tylko proste składane poręcze do nauki chodzenia, które można szybko złożyć - nasza oferta obejmuje także bardziej zaawansowane tory z poprzecznymi przeszkodami oraz schody, w tym zarówno schody dwustronne, jak i z pochylnią. Znaleźć można u nas również meble medyczne oraz niezawodny sprzęt medyczny. Jeśli któryś z produktów w tej lub innej kategorii produktów Państwa zainteresował, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Postaramy się udzielić rzetelnych odpowiedzi na wszelkie nadesłane zapytania.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl