Wersje językowe
Bestsellery
Aparat do krioterapii Kriopol R "Bryza II"
Aparat do krioterapii Kriopol R "Bryza II"
15 250,00 zł
szt.
Asystor stomatologiczny AS-3
Asystor stomatologiczny AS-3
1 340,00 zł
szt.
Asystor stomatologiczny AS-5
Asystor stomatologiczny AS-5
1 410,00 zł
szt.
Drabinka gimnastyczna BenchK 113
Drabinka gimnastyczna BenchK 113
1 829,00 zł
szt.
Drabinka gimnastyczna BenchK 222B
Drabinka gimnastyczna BenchK 222B
1 789,00 zł
szt.
Kozetka lekarska SR-S
Kozetka lekarska SR-S
550,00 zł
szt.
Parawan chromowany I z płytą PCV
Parawan chromowany I z płytą PCV
630,00 zł
szt.
Stół rehabilitacyjny KSR F
Stół rehabilitacyjny KSR F
3 150,00 zł
szt.

Kontakt

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.     
ul. Przyjaźni 52/1U
53-030 Wrocław
NIP: 7543011655
REGON: 160339042
KRS: 0000526950
 
Numer konta bankowego:
Santander Bank Polska S.A.
48 1090 2529 0000 0001 2138 3380
 
Biuro handlowe:
Ronomed                 
ul. Przyjaźni 52/1U
53-030 Wrocław
Tel. + 48 71 346 18 86
Fax. + 48 71 337 57 16
e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapraszamy pn-pt: 8.00 - 16.00

Oddział Bielsko - Biała:

Roman Nawrot
tel. 508 396 711
rnawrot@ronomed.pl

Dział obsługi klienta:

Przemysław Brandys                
kom. 508 212 104
e-mail: p.brandys@ronomed.pl

Magdalena Kunecka
tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: m.kunecka@ronomed.pl

Katarzyna Kotowska
tel. + 48 71 345 88 45
e-mail: k.kotowska@ronomed.pl

Mateusz Szeremeta
tel. + 48 71 346 18 86
e-mail: m.szeremeta@ronomed.pl

Dział księgowo - administracyjny:

Katarzyna Libura
tel./fax: (71) 337 57 16
e-mail: k.libura@ronomed.pl

Marta Kot
tel./fax: (71) 337 57 16
e-mail: m.kot@ronomed.pl

Dział zamówień publicznych:

Daria Narodzonek - Balcerak
tel./fax: (71) 337 57 16
e-mail: d.narodzonek@ronomed.pl

Serwis i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych:

e-mail: serwis@ronomed.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl