koszyk suma: 0,00 zł
 
Wersje językowe
Bestsellery
Aparat Redcord Trainer
Aparat Redcord Trainer
2 035,00 zł
szt.
Kozetka lekarska Norma
Kozetka lekarska Norma
980,00 zł
szt.
Kozetka lekarska SR-S
Kozetka lekarska SR-S
650,00 zł
szt.
Stanowisko do pobierania krwi FL-1
Stanowisko do pobierania krwi FL-1
1 250,00 zł
szt.
Stolik do badań niemowląt SBN
Stolik do badań niemowląt SBN
885,00 zł
szt.
Taboret Leko
Taboret Leko
540,00 zł
szt.

Kontakt

Ronomed Sp. z o.o. Sp. k.     
ul. Przyjaźni 52/1U
53-030 Wrocław
NIP: 7543011655
REGON: 160339042
KRS: 0000526950
 
Numer konta bankowego:
Santander Bank Polska S.A.
48 1090 2529 0000 0001 2138 3380
 
Biuro handlowe:
Ronomed                 
ul. Przyjaźni 52/1U
53-030 Wrocław
tel. + 48 71 346 18 86
e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapraszamy pn-pt: 8.00 - 16.00

Oddział Bielsko - Biała:

Roman Nawrot
tel. +48 508 396 711
rnawrot@ronomed.pl

Dział obsługi klienta:

Przemysław Brandys                
kom. +48 508 212 104
e-mail: p.brandys@ronomed.pl

Magdalena Kunecka
tel. +48 578 099 004
tel. 71 346 18 84
e-mail: m.kunecka@ronomed.pl

Katarzyna Kotowska
tel. +48 578 099 005
tel. 71 345 88 45
e-mail: k.kotowska@ronomed.pl

Mateusz Szeremeta
tel. +48 578 099 003
tel. 71 346 18 86
e-mail: m.szeremeta@ronomed.pl

Dział księgowo - administracyjny:

Katarzyna Libura
tel. 71 337 57 16
e-mail: k.libura@ronomed.pl

Marta Kot
tel. 71 337 57 16
e-mail: m.kot@ronomed.pl

Dział zamówień publicznych:

Daria Narodzonek - Balcerak
tel. +48 536 022 055
e-mail: d.narodzonek@ronomed.pl

Marzena Glapa 
tel. +48 536 022 055
e-mail: m.glapa@ronomed.pl

Serwis i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych:

e-mail: serwis@ronomed.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl