Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Aquavibron Aquavibron
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 620,00 zł
szt.
zobacz więcej
CARBObed CARBObed
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 37 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Ekopompa Ekopompa
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 230,00 zł
szt.
zobacz więcej
Katedra natrysków płaszczowych Bryza NPL2 Katedra natrysków płaszczowych Bryza NPL2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 12 160,00 zł
szt.
zobacz więcej
Katedra natrysków płaszczowych Bryza NPLE Katedra natrysków płaszczowych Bryza NPLE
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 13 710,00 zł
szt.
zobacz więcej
Katedra Orkan NBC 2 Katedra Orkan NBC 2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 12 635,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata do masażu perełkowego AllExclusive Mata do masażu perełkowego AllExclusive
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 390,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata do masażu perełkowego MegaWhril Mata do masażu perełkowego MegaWhril
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mata do masażu perełkowego Normal Mata do masażu perełkowego Normal
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wanna do hydroterapii Aquameden Wanna do hydroterapii Aquameden
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 21 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wanna do hydroterapii Aquanea Wanna do hydroterapii Aquanea
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 46 265,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wanna do hydroterapii Balmed I Wanna do hydroterapii Balmed I
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 10 970,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wanna do hydroterapii Orionmed Wanna do hydroterapii Orionmed
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 29 670,00 zł
szt.
zobacz więcej

Hydroterapia

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo najwyższej jakości sprzęt, którego działanie doskonale sprawdzi się w przypadku hydroterapii. Dzięki nowoczesnym urządzeniom praca rehabilitanta będzie znacznie łatwiejsza, co pozytywnie wpłynie także na komfort i samopoczucie samego pacjenta. Hydroterapia ma bardzo szerokie zastosowanie, które może zostać dodatkowo ulepszone poprzez wykorzystanie dodatkowych akcesoriów. Skuteczność wykorzystania terapii opartej na wodzie została wielokrotnie potwierdzona, a jej rezultaty wpływają na poprawę jakości życia wielu osób.

Co to jest hydroterapia?

Hydroterapia inaczej nazywana jest wodolecznictwem. To jedna z najstarszych metod alternatywnego wspomagania leczenia schorzeń. Polega na wykorzystaniu wody. Stosowana jest zarówno w medycynie, jak i kosmetyce ze względu na właściwości relaksacyjne. Wykorzystywana w terapii woda pozwala nie tylko na odprężenie, ale także ukojenie bólu i stresu. Hydroterapia polecana jest osobom, które borykają się między innymi z nerwicami lękowymi, schorzeniami układu krwionośnego czy rozrodczego. Regularne korzystanie z zabiegów pozwoli także uśmierzyć przewlekły ból oraz pozytywnie wpłynie na sen.

Hydroterapia – sprzęt

W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi wirówki do hydromasażu, które stosowane są podczas rehabilitacji zarówno górnych, jak i dolnych kończyn. Wysokiej jakości urządzenia są idealne dla pacjentów cierpiących z powodu stanów pourazowych, zmęczenia układu mięśniowo-nerwowego oraz zaburzeń nerwowych. Delikatny masaż strumieniem wody pozwala na redukowanie napięcia mięśni i usprawnienie krążenia, co skutecznie pomaga w poprawie samopoczucia.

Oferujemy Państwu także urządzenia przeznaczone do zabiegów z wykorzystaniem natrysku biczowego o różnym natężeniu. Tego typu zabiegi przynoszą bardzo dobre rezultaty w walce z chorobami reumatycznymi czy rwą kulszową. Bicze wodne są także pomocne w przypadku pacjentów cierpiących z powodu zaburzeń pracy żołądka oraz jelit.

Sklep Ronomed oferuje także nowoczesny sprzęt do suchych kąpieli z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Zabiegi te są niezwykle pomocne w przypadku problemów związanych z ciśnieniem krwi, a także oparzeniami czy odmrożeniami.

Wanna – niezbędny element hydroterapii

Znajdą Państwo u nas wanny przeznaczone do terapii całego ciała, w których mogą odbywać się zabiegi z wykorzystaniem specjalnych substancji – kąpiel borowinowa, kwasowęglowa czy solankowa. Wanny są komfortowe, niezwykle ekonomiczne oraz estetyczne. Dzięki nim możliwa jest także kąpiel z wykorzystaniem maty do masażu perełkowego.

Specjalistyczne urządzenie Aquavibron, dostępne w naszym sklepie, to sprzęt wykorzystywany do bardzo skutecznego masażu leczniczego, który umożliwia usunięcie wielu uciążliwych dolegliwości. Aparat od wielu lat cieszy się pozytywną opinią różnych ośrodków i wykorzystywany jest w licznych szpitalach oraz sanatoriach.

Wysoka jakość i funkcjonalność

Produkty obecne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów, którzy cieszą się zaufaniem wśród lekarzy i pacjentów. Urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także materiałami odpornymi na działanie wszelkich substancji wykorzystywanych podczas zabiegów. Sprzęt doskonale sprawdzi się w sanatoriach, gabinetach rehabilitacji medycznej, a nawet gabinetach kosmetycznych. Urządzenia do hydroterapii znajdują swoje zastosowanie w terapii pacjentów cierpiących z powodu problemów reumatologicznych, laryngologicznych, dermatologicznych, urologicznych i neurologicznych. Przyspiesza również przemianę materii i ułatwia utratę wagi.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzętu do hydroterapii, a także do kontaktu z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl