Ronomed.com.pl
do kasy suma: 0,00 zł

W tej chwili terapia podciśnieniowa cieszy się ogromnym powodzeniem jako skuteczny sposób na gojenie ran. Terapia podciśnieniowa wykorzystywana jest zarówno w gabinetach prywatnych, jak i w szpitalach. Niekwestionowana skuteczność tej metody leczniczej wpłynęła na fakt, że producenci sprzęty medycznego zaczęli oferować coraz nowocześniejsze urządzenia, które pozwalają na wykorzystanie podciśnienia w leczeniu. Innowacyjne aparaty do terapii podciśnieniowej możemy zaoferować także w naszym sklepie internetowym.

 

Aparat do terapii podciśnieniowej Avaco Aparat do terapii podciśnieniowej Avaco
D04C-7271D
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 5 990,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Aparat do terapii podciśnieniowej Invacmed Aparat do terapii podciśnieniowej Invacmed
C480-236B1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 5 968,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Terapia podciśnieniowa – nowoczesne aparaty w naszej ofercie

Zawsze zależy nam na tym, aby nasi klienci mogli nabyć nowej generacji sprzęt medyczny w jak najbardziej przystępnej cenie. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku sprzętu do terapii podciśnieniowej. Mogą Państwo nabyć u nas urządzenia Avaco, Invacmed oraz BTL, które cechują się wysoką funkcjonalnością i atrakcyjnym designem. Na pewno będą się doskonale prezentować w każdym gabinecie fizykoterapeutycznym. Dostępne w naszym asortymencie urządzenia, po połączeniu ich z elektrostymulatorem, mogą przydać się także w trakcie profesjonalnej elektroterapii.

Aparaty do terapii podciśnieniowej i ich działanie

Oferujemy wyłącznie takie aparaty do terapii podciśnieniowej, których użycie nie nastręcza żadnych trudności. Są to urządzenia, w których można bez problemu ustawić częstość pulsacji fali podciśnieniowej na optymalnym w danym przypadku poziomie. Warto zaznaczyć, że możliwe jest zamocowanie elektrod aparatów także w miejscach na ciele pacjenta, które nie należą do tych najłatwiej dostępnych. Praca aparatów jest stale kontrolowana, nie trzeba zatem martwić się o to, że siła ssania będzie za duża.

Zabiegi z użyciem proponowanych w naszym asortymencie aparatów przynoszą znakomite efekty, gdy chodzi o gojenie ran ostrych, podostrych, a także chronicznych. Dostępne urządzenia można stosować również w przypadku zespołu stopy cukrzycowej oraz odleżyn czy też przeszczepów skóry lub innych tkanek. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia skontrolowano pod kątem bezpieczeństwa dla pacjenta.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl