koszyk suma: 0,00 zł
Diatermia BTL-6000 Shortwave 400 Diatermia BTL-6000 Shortwave 400
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 20 100,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Diatermia Intelect Shortwave 100 Diatermia Intelect Shortwave 100
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 22 950,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Diatermia Intelect Shortwave 400 Diatermia Intelect Shortwave 400
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 34 800,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Diatermia Thermo 500 Diatermia Thermo 500
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 32 045,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Diatermia zalicza się do stosunkowo często wykonywanych zabiegów fizykoterapeutycznych. Podczas zabiegu określone miejsce na ciele pacjenta ogrzewa się polem elektromagnetycznym o dość wysokiej częstotliwości. Ponieważ diatermia skutecznie rozluźnia mięsnie, w wyniku zabiegu dochodzi do znacznego uśmierzenia odczuwanego bólu. Skuteczność zabiegu spowodowała, że coraz więcej gabinetów fizykoterapeutycznych zdecydowało się zaoferować go swoim pacjentom.

Diatermia – profesjonalny sprzęt w sklepie Ronomed

Przeprowadzanie zabiegu diatermii wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu, który będzie emitował pole elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości. Aparaty do diatermii dostępne są także w naszym asortymencie. Proponowane przez nas aparaty do diatermii mogą pracować w trybie ciągłym bądź impulsowym. Z ich pomocą można wykonać zabiegi o różnym czasie trwania (do godziny), aparaty wyposażone są w zegary czasu rzeczywistego. To ergonomiczne urządzenia, które umożliwiają komfortowe przeprowadzenie zabiegu diatermii także w miejscach trudno dostępnych na ciele pacjenta.

Diatermia krótkofalowa – fizykoterapia

Diatermia krótkofalowa polega na leczeniu przy użyciu ciągłych lub impulsowo krótkich fal elektromagnetycznych. Mają one długość 11,06 m i częstotliwość 27,12 MHz. Ten rodzaj termoterapii jest bardzo skuteczny, ponieważ ciepło zostaje wytworzone wewnątrz tkanek. Dzięki temu całość ciepła trafia w miejsce docelowe i pozwala bezpośrednio oddziaływać na źródło bólu. Ten zabieg polecany jest szczególnie na dolegliwości takie jak artroza, tendopatia czy przewlekłe choroby jamy ustnej, gardła i nosa.

Diatermie krótkofalowe i niezbędny sprzęt

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi profesjonalny aparat do diatermii krótkofalowej Intelect Shortwave 100, który posiada możliwość pracy w kilku trybach. Wszystkie dostępne w naszym sklepie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, a także posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na ich bezpieczne użycie. Nasza oferta obejmuje tylko i wyłącznie sprzęt pochodzący od renomowanych i sprawdzonych producentów, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo i niezawodność urządzeń.

Diatermia mikrofalowa – urządzenia

W ofercie sklepu Ronomed znajdą Państwo także urządzenia do zabiegu takiego jak diatermia mikrofalowa wykorzystującego krótsze fale elektromagnetyczne. Jeśli chodzi o tego typu sprzęt trzeba zaznaczyć, że nadaje się on znakomicie do klasycznej terapii termicznej endogennej. Emitowane przez niego fale są bardzo skuteczne w tkankach powierzchniowych.

Decydując się na sprzęt dostępny w sklepie Ronomed otrzymują Państwo funkcjonalne urządzenie, którego pracę stale kontroluje mikroprocesor. Stąd też można mieć pewność, że zabieg przebiegnie zgodnie z oczekiwaniami. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących funkcji bądź parametrów oferowanych aparatów do diatermii zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl