Ronomed.com.pl
Wersje językowe
Masz pytania?    71 345 88 45    sklep@ronomed.pl
Producenci

Kolposkopia to badanie ginekologiczne, które jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej cytologii. Kolposkop jest urządzeniem, pozwalającym na dokładne określenie kondycji narządów kobiety, a także na wczesną diagnozę wszelkich zmian w szyjce macicy. Wynik badania staje się często podstawą do postawienia precyzyjnej diagnozy i skuteczniejszego leczenia. Kolposkopy umożliwiają zupełnie bezbolesne badanie oraz diagnozę, która może zostać postawiona zaraz po jego wykonaniu. Wysoka jakość oraz konkurencyjna cena kolposkopu z naszej oferty zachęca do zakupu sprzętu. 

Nowoczesne kolposkopy

Kolposkopy to narzędzia ginekologiczne, które są absolutnie niezbędne w każdym profesjonalnym gabinecie ginekologicznym. Dzięki zaawansowanemu systemowi optycznemu jest w stanie wykryć początkowe postaci raka szyjki macicy. Urządzenia do kolposkopii posiadają możliwość indywidualnej konfiguracji, a także kilkukrotne przybliżenie, które znacznie zwiększa precyzję badania. Przy wyborze dobrego kolposkopu warto zwrócić uwagę między innymi na:

  • optykę – zaawansowany system optyczny zapewnia wysokiej jakości obraz – ostrość, rozdzielczość i obrys pola zabiegowego;
  • powiększenie – sprzęt z możliwością wielokrotnego przybliżenia pozwala na dokładniejsze badanie; na rynku dostępne są urządzenia zarówno z jednokrotnym, jak i dziesięciokrotnym przybliżeniem,
  • oświetlenie – coraz częściej na rynku oferowane są kolposkopy wyposażone w świetlówki LED, co oznacza, że w trakcie zabiegu w zasadzie nie ma możliwości, aby pole operacyjne uległo nagrzaniu.

Kolposkopy w sklepie Ronomed

Sklep medyczny Ronomed oferuje nowoczesne, funkcjonalne i ergonomiczne kolposkopy, które sprawdzą się w każdym gabinecie ginekologicznym. Wygodny w obsłudze kolposkop nowej generacji zostały wykonany z najlepszej jakości materiałów przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i technologii. Wszystkie modele, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, wyposażone zostały w nowej generacji przyrządy optyczne. Asortyment naszego sklepu to urządzenia, które zapewniają komfort nie tylko lekarzowi, ale także i pacjentce.

Dostępne w naszym sklepie sprzęty charakteryzują się pierwszej klasy optyką oraz stabilną i niezawodną konstrukcją. Urządzenia mogą zostać wyposażone w cyfrowy system wideo, który daje możliwość wizualizacji i archiwizacji uzyskanego obrazu optycznego. Dużym plusem jest również możliwość zapisu obrazu, a także tworzenie raportów. Cena kolposkopów uzależniona jest od zaawansowania technicznego sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolposkopów w sklepie Ronomed. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać sprzęt, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb Państwa gabinetu medycznego. Znaleźć można u nas także wysokiej jakości wózki inwalidzkie oraz sprzęt medyczny. Zapewniamy miłą oraz kompetentną obsługę i sprawną dostawę!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl