Ronomed.com.pl

Szpitalne łóżka

W ofercie sklepu medycznego Ronomed prezentowane są łóżka szpitalne przeznaczone zarówno do standardowej, jak i ponadstandardowej opieki medycznej. Wybór łóżka dostosowanego do potrzeb pacjenta zapewni mu maksimum komfortu i bezpieczeństwa.

Łóżko szpitalne – cechy

Niezwykle bogata oferta łóżek szpitalnych w sklepie Ronomed zawiera w sobie produkty, które doskonale sprawdzą się zarówno w domowych warunkach, jak i ośrodkach zdrowia czy dużych szpitalach. Są to przeważnie modele łóżek szpitalnych regulowanych elektrycznie bądź hydraulicznie. Dzięki temu możliwa jest dogodna i sprawna regulacja wysokości leża, podparcia ud czy pleców pacjenta. Możliwość dowolnej modyfikacji łóżka jest niezwykle pomocna podczas intensywnych zajęć rehabilitacyjnych, którym poddawani są pacjenci.

Łóżko do intensywnej terapii

Zaawansowane technologicznie szpitalne łóżka posiadają wiele dodatkowych funkcji, które często okazują się być niezbędne na oddziałach intensywnej terapii. Mowa tutaj o systemie elektrycznego sterowania sprzętem, który jest niezwykle wygodny i intuicyjny. Łóżka, które są przeznaczone na oddziały ratunkowe bądź oddziały intensywnej terapii powinny posiadać szerokie możliwości dotyczące konfiguracji pozycji.

Łóżka intensywnej opieki medycznej charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Ich konstrukcja jest niezwykle stabilna, a także odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Pomimo dużych rozmiarów łóżkiem łatwo jest manipulować, co jest niezwykle istotne podczas jazdy nim po szpitalnych korytarzach. Specjalne barierki znajdujące się po bokach łóżka zapewniają pacjentowi bezpieczeństwo, a także nie przeszkadzają w ewentualnym schodzeniu pacjenta z łóżka.

Wszechstronna konfiguracja łóżek szpitalnych nowej generacji stanowi jedną z ich największych zalet. Tego typu wyposażenie sprawdzi się doskonale w nowoczesnych placówkach medycznych.

Łóżko szpitalne hydrauliczne

Alternatywą dla łóżek zasilanych i sterowanych elektrycznie są łóżka, które można regulować ręcznie. Dzięki pompie hydraulicznej i sprężynom gazowym jest to możliwe bez użycia siły. Takie rozwiązanie pozwala na samodzielne ustawienie segmentów przez pacjenta. Tego typu produkty sprawdzą się w instytucjach, które nie wymagają skomplikowanych i nagłych działań – domy opieki, hospicja.

Certyfikowane łóżka szpitalne w sklepie Ronomed

W sklepie Ronomed znajdą Państwo łóżka szpitalne renomowanych producentów, którzy dbają o ich najwyższą jakość. Każdy z produktów klasyfikowany jest jako wyrób medyczny i musi spełniać określone w prawie kryteria. Oznacza to, że dostępne w sklepie łóżka szpitalne spełniają wszelkie niezbędne normy prawne oraz posiadają wszelkie atesty i certyfikaty pozwalające na ich użycie w celach medycznych (norma IEC 60601-2-52:2010).

Każde z łóżek szpitalnych w sklepie internetowym Ronomed może być dodatkowo wyposażone w akcesoria takie jak stoliki, dodatkowe barierki czy tace do potraw. W ofercie sklepu znajduje się również łóżko szpitalne przeznaczone dla osób o zwiększonej masie ciała – pacjentów bariatrycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Ronomed, obejmującą także inny sprzęt medyczny oraz meble medyczne, np. łózka rehabilitacyjne, kozetki. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl