Ronomed.com.pl

Aparaty do terapii falami uderzeniowymi - urządzenia

Coraz częściej wykorzystuje się w fizykoterapii nowoczesną terapię falami uderzeniowymi. Ten rodzaj terapii wyróżnia się swoja wysoką skutecznością. To metoda leczenia, która przede wszystkim prowadzi do podwyższenia metabolizmu, przyspieszenia krążenia krwi i w końcu do zwiększenia produkcji kolagenu. Terapia falą uderzeniową powoduje także, że rozpuszczeniu ulegają zwapniałe fibroblasty. Jednym z pierwszych efektów leczenia jest wyraźnie zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Terapia falami uderzeniowymi – profesjonalny sprzęt

Oczywiście, aby terapia falą uderzeniową mogła zostać profesjonalnie przeprowadzona, konieczne jest zastosowanie wysokiej jakości sprzętu. Nowoczesne aparaty od najbardziej cenionych w branży producentów znajdą Państwo także i w naszej ofercie. Poza aparatami Mobile RPW oraz Intelect RPW oferujemy Państwu także bezkonkurencyjne urządzenia marki BTL, które są bardzo funkcjonalne, łatwe w obsłudze i zdecydowanie skuteczne. Oferujemy zarówno solidne aparaty stacjonarne, jak i nieco mniejsze urządzenia mobilne. Nowoczesne aparaty do terapii falami uderzeniowymi wyposażone są zawsze w kilka aplikatorów o rozmaitych parametrach technicznych oraz w głowice do masażu, w której można zmieniać aplikatory w zależności od potrzeb. Oferujemy Państwu wyłącznie urządzenia nowoczesne, które wyposażono w rozwiązania ułatwiające ich używanie w gabinecie fizykoterapeutycznym. Wszystkie dostępne aparaty umożliwiają bezproblemowy zapis własnych procedur.

Terapia falą uderzeniową - urządzenia BTL

Bardzo dobrym rozwiązaniem w zakresie terapii falą uderzeniową są innowacyjne urządzenia marki BTL. W naszym sklepie internetowym oferujemy zestawy, które obejmują sam aparat, kompresory powietrzne, aplikatory, zestawy do ich regeneracji, żele, specjalne przekaźniki fali uderzeniowej itd. Wszystkie dostępne u nas urządzenia są w pełni bezpieczne. Jeśli jeszcze nie podjęli Państwo decyzji co do zakupu konkretnego sprzętu, zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie pomożemy.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl