koszyk suma: 0,00 zł
 
Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Produkt dnia
Termometr Bezdotykowy GESS
Termometr Bezdotykowy GESS
150,00 zł
szt.
Koncentrator Tlenu Gess OxyFlow 5L
Koncentrator Tlenu Gess OxyFlow 5L
2 600,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit
Koloroterapia do lampy Bioptron MedAll Koloroterapia do lampy Bioptron MedAll
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 453,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koloroterapia do lampy Bioptron PRO 1 Koloroterapia do lampy Bioptron PRO 1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 752,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron MedAll Lampa Bioptron MedAll
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 930,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron PRO 1 Lampa Bioptron PRO 1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 10 583,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron PRO 2 Lampa Bioptron PRO 2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 48 875,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Lumina Lampa Lumina
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 070,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Solmed UNO / DUO Lampa Solmed UNO / DUO
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 916,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Lampa lecznicza pozwala na przeprowadzenie skutecznej terapii z wykorzystaniem promieniowania UVA, UVB i IR. Wszystkie oferowane lampy medyczne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo w czasie stosowania terapii. Każda naświetlająca lampa lecznicza dostępna w asortymencie sklepu Ronomed to urządzenie pochodzące od renomowanego producenta, wyróżniające się skutecznym działaniem oraz wygodą użytkowania.

Co to jest lampa lecznicza?

Lampy medyczne to urządzenia stosowane do naświetlań poszczególnych punktów na ciele, przede wszystkim w celu leczenia dolegliwości bólowych, ale także do złagodzenia innych przypadłości, wsparcia układu immunologicznego czy poprawy ukrwienia. Lampa lecznicza do naświetlań wykorzystywana jest zarówno w gabinetach specjalistycznych do zabiegów światłoleczniczych oraz ciepłoczułych, jak i do użytku domowego. Leczenie światłem pozwala uzyskać rezultaty odczuwalne w funkcjonowaniu organizmu. A to dzięki temu, że lampa rehabilitacyjna emituje światło, które dociera w głąb tkanek, a tkanki bardzo dobrze je pochłaniają.

Lampy medyczne i ich skuteczność 

Lampa lecznicza do naświetlań, zarówno lampa Bioptron, jak i lampa Sollux ma szerokie zastosowanie. Wskazaniami do ich wykorzystywania są m.in. zmiany skórne, dolegliwości ze strony układu odpornościowego, dolegliwości bólowe m.in. ze strony mięśni czy zatok. Ze względu na skuteczność działania lampa medyczna wykorzystywana jest w szpitalach, przychodniach, gabinetach fizykoterapeutycznych, kosmetycznych, a także w domach. Łatwość w obsłudze sprawia, że osoby o określonych potrzebach, z dolegliwościami, których leczenie nie wymaga zaangażowania specjalisty, mogą korzystać z lamp leczniczych samodzielnie.

Kiedy zaleca się stosowanie lamp medycznych?

Korzystanie z promieniowania UVB oraz UVA wykazuje bardzo dużą skuteczność w leczeniu wielu dolegliwości:

Oferujemy także lampy terapeutyczne umożliwiające wykonanie zabiegów z użyciem promieniowania IR. Jest to technologia, która pozwala m.in. na przyspieszenie gojenia, dlatego jest stosowana w leczeniu ran, owrzodzeń oraz ropniu. Lampy medyczne IR wykorzystywane są również do łagodzenia stanów bólowych i zmniejszania obrzęków.

Lampa do terapii światłem i jej wpływ na nasze zdrowie

Badania naukowe pokazują, że terapia światłem UV ma dobroczynny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne. Profesjonalne urządzenia, takie jak lampa lecznicza do naświetlań, pozwalają w pełni korzystać z pozytywnego działania promieni UVA i UVB z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa oraz bez ryzyka związanego z korzystaniem ze słońca. Wykorzystanie promieniowania IR i UV to terapia światłem, która wspomaga skuteczne leczenie wielu dolegliwości oraz może pomagać w poprawie samopoczucia psychicznego pacjentów. Stosowanie nowoczesnych lamp medycznych, emitujących tego typu promieniowanie, zapewnia bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Duża możliwość regulacji nachylenia i wysokości lamp leczniczych pozwala na wygodne użytkowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami oraz szczegółami technicznymi lamp rehabilitacyjnych, które oferujemy w naszym sklepie. Dokładamy starań, aby wybrać sprzęt najwyższej jakości, spełniający wszystkie standardy stawiane tego typu urządzeniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl