Ronomed.com.pl

Łóżka medyczne i rehabilitacyjne - domowe

Łóżko rehabilitacyjne ARIES Łóżko rehabilitacyjne ARIES
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 2 370,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne bariatryczne BARIATRIC LUX Łóżko rehabilitacyjne bariatryczne BARIATRIC LUX
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 6 790,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne DREAM Łóżko rehabilitacyjne DREAM
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 450,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne LEO Łóżko rehabilitacyjne LEO
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 6 480,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 2 Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 2
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 3 400,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 2 LUX Łóżko rehabilitacyjne TAURUS 2 LUX
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 3 690,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko rehabilitacyjne TAURUS JUNIOR Łóżko rehabilitacyjne TAURUS JUNIOR
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 4 600,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Łóżko szpitalne TAURUS MED Łóżko szpitalne TAURUS MED
Dystrybucja: Rehabed
Cena: 3 950,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Materace szpitalne Materace szpitalne
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 499,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Łóżka rehabilitacyjne domowe

Sklep Ronomed oferuje różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne, materace, a także dodatkowe elementy wyposażenia. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić pacjentom wysoki komfort oraz najlepszą opiekę.

Łóżka rehabilitacyjne – jakość i wykonanie

Łóżka ortopedyczne dostępne w naszym sklepie, to wyjątkowo solidne konstrukcje, wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Zostały zaprojektowanie w celu zapewnienia maksymalnego komfortu osobom niepełnosprawnym i obłożnie chorym, a także ich opiekunom. W ofercie sklepu znajdują się zarówno łóżka szpitalne elektryczne, jak i tradycyjne, wykonane z drewna, jak i metalu. W zależności od modelu, łóżka medyczne mogą zostać wyposażone w różne akcesoria, takie jak:

  • dodatkowe barierki,
  • materace,
  • stolik przyłóżkowy,
  • szafka przyłóżkowa.

Łóżka rehabilitacyjne domowe posiadają również mechanizmy, które umożliwiają szeroki zakres regulacji pozycji leża i dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb.

Łóżka szpitalne do domu – dla kogo?

Łóżka medyczne mają zapewnić pacjentowi najwyższy komfort, a także umożliwić codzienne funkcjonowanie. Produkty te wyposażone są w szereg funkcji, które ułatwiają rehabilitację. To łóżka dla niepełnosprawnych, obłożnie chorych oraz osób, które częściowo utraciły sprawność na skutek różnego rodzaju wypadków, chorób czy schorzeń, a którym w powrocie do zdrowia może pomóc intensywna rehabilitacja.

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne i tradycyjne sprawdzą się zarówno w ośrodkach medycznych, jak i w domach czy mieszkaniach, w których znajdują się osoby chore. Ułatwią one funkcjonowanie nie tylko samemu pacjentowi, ale także członkom jego rodziny, którzy sprawują nad nim opiekę.

Funkcje łóżek rehabilitacyjnych

Łóżka rehabilitacyjne zarówno elektryczne, jak i pozostałe modele, posiadają możliwość regulacji, która jest niezbędna nie tylko podczas ćwiczeń, ale także codziennych czynności, takich jak spożywanie posiłków. Istotną funkcją jest możliwość zdalnego sterowania sprzętem, które posiada łóżko rehabilitacyjne elektryczne. Dzięki temu chory może samodzielnie ustawić się w takiej pozycji, w jakiej jest mu najwygodniej.

Łóżka ortopedyczne wyposażone są również w kółka ułatwiające transport pacjenta, a także wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, które zapewniają choremu ochronę przed ewentualnym upadkiem. Barierki znajdujące się przy bokach łóżka medycznego w łatwy sposób można obniżać, a także demontować na czas trwania rehabilitacji czy odwiedzin bliskich.

Materace i wyposażenie łóżek szpitalnych

Aby zapewnić choremu komfort, łóżko geriatryczne dla niepełnosprawnych i osób o obniżonej sprawności należy wyposażyć w wysokiej klasy materac. Warto dostosować jego rodzaj do stanu pacjenta i czasu, jaki spędza on w łóżku. Odpowiedni materac to niezbędny element wyposażenia każdego łóżka rehabilitacyjnego, a jego wybór ma ogromny wpływ na wygodę i jakość życia chorego.

Nowoczesne materace zmiennociśnieniowe prostokomorowe oraz pęcherzykowe stworzono z myślą o skutecznym zapobieganiu odleżynom. Powietrze, wypełniające komory materaca, cyklicznie zmienia punkty, na których opiera się chory. Wysoki materac sprawia, że ciężar chorego rozłożony jest na większą powierzchnię, co zmniejsza nacisk wywierany na skórę. Wykorzystanie takich rozwiązań znacznie poprawia wygodę pacjenta oraz zmniejsza ryzyko powstawania bolesnych odleżyn. To komfortowe rozwiązanie, szczególnie w przypadku łóżka dla niepełnosprawnych osób i obłożnie chorych, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać.

Praktycznym dodatkiem do łóżka ortopedycznego jest szafka przyłóżkowa, która może zostać wyposażona w funkcjonalną półkę boczną. Szafki i blaty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej. W zestawie z łóżkiem znajduje się także wysięgnik z trójkątem, który znacznie umożliwia pacjentowi samodzielną zmianę ułożenia ciała.

Łóżko rehabilitacyjne – cena

Zastanawiasz się, ile kosztuje szpitalne łóżko geriatryczne? Cena łóżka rehabilitacyjnego uzależniona jest od rodzaju sprzętu. W naszej ofercie znajdują się łóżka ortopedyczne przystosowane do użytku domowego, których cena waha się w granicach 2000 złotych oraz profesjonalne łóżka medyczne wzbogacone o dodatkowe funkcje, których cena jest znacznie wyższa. W naszej ofercie znajdują się także łóżka medyczne przeznaczone dla osób o podwyższonej masie ciała.

Sprawdź również inne meble medyczne oraz łóżka szpitalne marki Proma Reha.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl