Ronomed.com.pl
Wanna porodowa WPC-220 BMH Wanna porodowa WPC-220 BMH
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 60 265,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Coraz więcej placówek medycznych, które specjalizują się w położnictwie decyduje się zainwestować w specjalny basen porodowy. Poród w wodzie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony ciężarnych. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że podczas takiego porodu możliwe jest skuteczne zredukowanie bólu. Woda nie tylko poprawia samopoczucie rodzących kobiet, ale także rozluźnia mięśnie, co sprawia, że sam poród przebiega znacznie sprawniej niż w warunkach tradycyjnych. Jeżeli interesuje Państwa nowoczesna wanna do porodu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sklep medyczny Ronomed proponuje profesjonalny sprzęt medyczny, w tym narzędzia ginekologiczne oraz wózki inwalidzkie

Czym charakteryzują się wanny porodowe?

Jak podkreślają specjaliści, wanna porodowa zapewnia optymalne warunki do porodu siłami natury. Ze względu na fakt, że nowoczesne wanny porodowe coraz częściej wyposażane są w funkcję hydromasażu, pomagają one zdecydowanie w rozluźnieniu rodzącej, co prowadzi także do skrócenia czasu samego porodu. Z racji tego, że wanny porodowe można ustawić bez problemu w dowolnym pomieszczeniu, ich użycie jest bardzo komfortowe także i dla personelu medycznego. Nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo. Dlaczego? Typowy basen porodowy nie jest zabudowany, a to oznacza, że personel medyczny ma dostęp do pacjentki praktycznie z każdej strony. To wszystko powoduje, że wanna do porodu wykorzystywana jest obecnie coraz częściej.

Nowoczesne wanny porodowe w nasze ofercie

Wszystkie osoby zainteresowane nabyciem funkcjonalnej wanny porodowej, której wysokość można regulować, zapraszamy serdecznie do przestudiowania naszej oferty. W tej chwili możemy zaproponować Państwu zarówno wanny z hydromasażem, jak i takie, które poza funkcją hydromasażu wyposażone zostały także w podnośnik. Basen porodowy, który oferuje nasz sklep został wyposażony w prysznic, termometr, specjalne podpory pod stopy, materacyk przeciwpoślizgowy, a także reflektor, który ma za zadanie skutecznie oświetlić pole rodzenia. Mamy świadomość, że zakup urządzenia tego typu to poważna inwestycja. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania, dotyczące dostępnych u nas wanien porodowych. Dostępny u nas basen porodowy wyróżnia przystępna cena i najlepsza jakość. 

 

Sprawdź również stoły rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne, sprzęt medyczny oraz meble medyczne.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl