Ronomed.com.pl
Tablica do ćwiczeń manualnych bez oporu TB/B Tablica do ćwiczeń manualnych bez oporu TB/B
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 1 071,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TB/O Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TB/O
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 1 409,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TBMO1 Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TBMO1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 1 377,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TBMO2 Tablica do ćwiczeń manualnych z oporem TBMO2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 1 730,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Rehabilitacja dłoni, nadgarstka albo przedramienia wymaga specyficznych ćwiczeń. Bardzo przydatne są nowoczesne tablice do ćwiczeń manualnych, które nadają się do przeprowadzenia rehabilitacji osób dorosłych oraz dzieci. Tego rodzaju tablice powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym gabinecie rehabilitacji. Tablice do ćwiczeń manualnych są bardzo często wykorzystywane, gdy chodzi o rehabilitację po różnych urazach albo też w trakcie leczenia neurologicznego. Tablice przydają się także do terapii pacjentów cierpiących na schorzenia reumatoidalne.

Tablice do ćwiczeń manualnych w rehabilitacji

Wykorzystanie tablic do ćwiczeń dłoni, nadgarstków albo przedramion w trakcie rehabilitacji przynosi bardzo dobre efekty. Z ich pomocą można zniwelować dysfunkcje, które powstały na skutek różnego rodzaju schorzeń neurologicznych i reumatoidalnych albo w wyniku różnego rodzaju urazów. W tej chwili można zdecydować się na tablice do ćwiczeń manualnych zarówno z oporem, jak i bez oporu. Ćwiczenia z tablicą mają bardzo dobry wpływ na wytrzymałość dłoni oraz przyrost siły. Ze względu na różne możliwości ćwiczeń tablice powinny spodobać się także najmłodszym pacjentom, którzy ćwiczenia z tablicami mogą potraktować jak świetną zabawę.

Tablice do ćwiczeń manualnych do rehabilitacji w ofercie naszego sklepu

Wysokiej jakości tablice do ćwiczeń manualnych, które są tak przydatne podczas rehabilitacji rąk, możemy zaoferować także w naszym sklepie internetowym. Wychodząc Państwu naprzeciw, uzupełniliśmy asortyment sklepu w tablice z oporem oraz bez oporu. Mamy nadzieję, że uda się Państwu znaleźć w naszym asortymencie coś interesującego. Każda z dostępnych u nas tablic ma regulowaną wysokość, wyposażona jest także w różne przyrządy do ćwiczenia przedramion, nadgarstków w oraz oczywiście dłoni. Wyposażenie tablic to m.in. spirale, uchwyty, klapki do ćwiczeń oporowych, korytka i wałki drewniane. Oferowane przez nas tablice do ćwiczeń manualnych mogą wykorzystywane podczas rehabilitacji pacjentów w różnym wieku, także dzieci. Życzymy udanych zakupów!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl