Ronomed.com.pl

Na ciało ludzkie działają różne typy energii z zewnątrz w tym m.in. pole magnetyczne. W przeciwieństwie do temperatury czy światła pole magnetyczne przenika przez kolejne warstwy tkanek, nie zostaje pochłonięte. Ta wyjątkowa cecha energii magnetycznej odpowiada za to, ze coraz częściej jest ona wykorzystywana w medycynie, w tym także w fizykoterapii. Coraz popularniejsza jest zwłaszcza tzw. głęboka stymulacja elektromagnetyczna, która przynosi o wiele lepsze efekty niż standardowa magnetoterapia. Dlaczego? Przede wszystkim z tego względu, że tym razem pole magnetyczne wnika bardzo głęboko w tkanki organizmu.

Głęboka stymulacja elektromagnetyczna – kilka informacji

Jak już wspomnieliśmy, głęboka stymulacja elektromagnetyczna cechuje się wyjątkową skutecznością. Co ważne, nawet głęboko położone tkanki organizmu są efektywnie stymulowane, sam zabieg nie jest bolesny. Wykorzystanie pola magnetycznego podczas fizykoterapii to dobry sposób na stosunkowo proste stymulowanie praktycznie każdej części ciała. Głęboka stymulacja elektromagnetyczna szybko przynosi pierwsze efekty, nie wywołuje także żadnych skuterków ubocznych. To rodzaj terapii, który jest szczególnie polecany przypadku leczenia stawów.

Głęboka stymulacja elektromagnetyczna – nowoczesne aparaty w naszej ofercie

Jeśli zdecydowali się Państwo wyposażyć swój gabinet w urządzenie magnetoterapeutyczne, przy użyciu którego można przeprowadzić także zabieg głębokiej stymulacji elektromagnetycznej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. W tym momencie oferujemy przede wszystkim aparat do głębokiej stymulacji elektromagnetycznej Salus Talent. To innowacyjne urządzenie emituje pole magnetyczne, które intensywność można ustawić. Pole przenika nie tylko warstwę odzieży, ale także tkanek ludzkiego ciała, szybko docierając w miejsce, które ma być poddane stymulacji. Maksymalna głębokość stymulacji przy użyciu Salus Talent to aż 10 cm. Obsługa aparatu jest bardzo prosta, można z jego pomocą przeprowadzić zabiegi trwające od kilku zaledwie minut aż do godziny.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl