Ronomed.com.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Stacjonarne stoły do masażu - rehabilitacyjne

Stół do masażu to przede wszystkim precyzyjny projekt, stworzony w trosce o bezpieczeństwo, wygodę i skuteczność. Przemyślana, funkcjonalna konstrukcja stołów rehabilitacyjnych jest jednym z ważnych czynników wspomagających proces rehabilitacji pacjentów. Wysokiej jakości łóżko do masażu zapewnia również komfortową pracę fizjoterapeucie.

Stacjonarny stół do masażu jest prosty w obsłudze. W zestawie dołączony jest pełen wybór akcesoriów, które usprawniają pracę. Zakup tego typu wyposażenia do gabinetu rehabilitacji to pewność niskich kosztów eksploatacji i wysokiej funkcjonalności.

Każda kozetka do masażu z asortymentu sklepu Ronomed dostępna jest w kilku wersjach względem kolorystyki, co daje możliwość harmonijnego dopasowania odpowiedniej tapicerki stołu do stylu konkretnego wnętrza.

 

Stół rehabilitacyjny JSR Stół rehabilitacyjny JSR
F466-782A0
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 952,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-1 B (Bobath) Stół rehabilitacyjny JSR-1 B (Bobath)
C0FF-137ED
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 842,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-2 Stół rehabilitacyjny JSR-2
89AA-697FB
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 178,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-3 Stół rehabilitacyjny JSR-3
3DDC-78314
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 756,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-3 F 3 E Stół rehabilitacyjny JSR-3 F 3 E
F814-836A8
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 11 066,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-3 L Stół rehabilitacyjny JSR-3 L
979E-768C6
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 312,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny JSR-4 Stół rehabilitacyjny JSR-4
E64C-7839F
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 994,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny KSR Stół rehabilitacyjny KSR
B1A6-791F3
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 027,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny KSR 2 Stół rehabilitacyjny KSR 2
3CBD-16525
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 253,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E Stół rehabilitacyjny KSR 3 L E
A8D6-36026
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 7 701,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny KSR F Stół rehabilitacyjny KSR F
2744-3926A
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 510,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół rehabilitacyjny NSR-2 Stół rehabilitacyjny NSR-2
94D9-1605F
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 553,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Wygodny stół rehabilitacyjny idealnie spełnia swe zadania podczas zabiegów medycyny manualnej oraz w trakcie masażu. Znajduje on zastosowanie nie tylko w gabinetach terapii manualnej, salonach odnowy biologicznej, ale również w szpitalach, centrach medycznych, klinikach.

W asortymencie znajdziesz zarówno tradycyjne łóżko do masażu, modele składane, jak i łóżko do masażu elektryczne. Dzięki różnorodnej ofercie wysokiej jakości stołów do rehabilitacji masz szansę wybrać do swojego gabinetu model, który najlepiej spełnia Twoje wymagania.

Nowoczesne modele stołów rehabilitacyjnych składają się z trzech części, w których można dowolnie regulować kąt nachylenia (np. przy pomocy sprężyny gazowej) aż do formy fotela. Ponadto takie kozetki do masażu posiadają silniki sterowane pilotem, które m.in. unoszą stół na żądaną wysokość.

Wielu terapeutów decyduje się na składany stół do masażu. To bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie dysponujemy wystarczającą ilością miejsca na stacjonarny stół do masażu. Warto zaznaczyć, że w tej chwili proponowane składane kozetki do masażu są bardzo komfortowe nie tylko dla terapeuty, ale także i dla pacjentów. Składane łóżko do masażu wyposażone jest w regulację wysokości, a blaty stołów pokryte są przyjemną w dotyku tapicerką. Sprzęt odznacza się również wysoką stabilnością. Składane stoły do masażu to rozwiązanie nowoczesne, ergonomiczne i takie, które może być znakomitą alternatywą dla tradycyjnych stołów stacjonarnych.

Nowoczesne składane stoły do masażu w rehabilitacji

Każdy dostępny obecnie składany stół do rehabilitacji pozwala masażyście na wygodne i profesjonalne przeprowadzenie wszelkich koniecznych zabiegów. Stoły składane, mimo że ich konstrukcja na pierwszy rzut oka nie jest tak masywna jak w przypadku stołów stacjonarnych, są bardzo stabilne. Pod blatem znajduje się zwykle system linek ze stali, które odpowiadają za wysoką wytrzymałość tego typu konstrukcji. To jednak nie wszystko. Nowoczesne stoły rehabilitacyjne do masażu składane wyposażane są w tapicerkę, która zapewnia pacjentowi wygodę podczas masażu i jednocześnie pozwala na zachowanie higieny. Przenośny stół do masażu jest łatwy w czyszczeniu i dezynfekcji, a tapicerka odporna na uszkodzenia mechaniczne, takie jak przetarcia czy zadrapania.

Dlaczego warto zdecydować się na składany stół do masażu? Stoły rehabilitacyjne składane to przede wszystkim oszczędność miejsca. Są także dostępne w bardziej przystępnej cenie niż stół do masażu stacjonarny.

Przenośne stoły do masażu i rehabilitacji w naszym sklepie

W ofercie naszego sklepu znajdziesz nie tylko łóżka do masażu stacjonarne, ale także składane stoły do masażu, które wykonane zostały z wytrzymałych materiałów i pokryte atrakcyjną tapicerką. Każde łóżko do masażu w naszym asortymencie wyposażone zostało w mocny system stalowych linek, dlatego też stoły można bardzo szybko złożyć, a przy tym są one nadzwyczaj stabilne. Nasz sklep oferuje także stoły składane do masażu z dodatkowym wsparciem leżyska (trzecia, środkowa noga pod materacem), które można wykorzystać do intensywnych masaży sportowych.

Przeprowadzenie różnego rodzaju terapii manualnych, np. klasycznego masażu albo fizykoterapii wymaga wykorzystania w tym celu specjalnego stołu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej klasy łóżko do masażu i rehabilitacji, które przyda się zarówno w szpitalach, jak i przychodniach oraz gabinetach rehabilitacji. Kozetka do masażu to także podstawowy element wyposażenia nowoczesnych gabinetów masażu. W tej chwili proponowane są na rynku stoły do masażu z elektryczną regulacją leżyska lub tradycyjną ręczną, które zapewniają pełną wygodę pacjentowi.

Nowoczesne stacjonarne stoły do masażu w rehabilitacji

Stacjonarne stoły do masażu, które są w tej chwili produkowane, zapewniają najwyższy komfort pacjentowi i pozwalają na zachowanie wszelkich standardów higieny. Coraz częściej oferowane są stoły, w których można regulować nie tylko wysokość podgłówków, ale także i samego leżyska. To wpływa nie tylko na wygodę pacjenta, ale także terapeuty. Wiele nowoczesnych łóżek do masażu wyposażono w podłokietniki. W tej chwili można zdecydować się zarówno na proste stoły do masażu, jak i bardziej zaawansowane stoły z nawet pięciosegmentowym leżyskiem, których wysokość można ustawić za pomocą pilota. To rozwiązanie sprawdzi się w każdym nowoczesnym gabinecie rehabilitacji.

Stacjonarne stoły do masażu do rehabilitacji w ofercie naszego sklepu

Zawsze zależy nam na tym, aby klienci mogli znaleźć u nas wysokiej klasy wyposażenie gabinetów rehabilitacji, z pomocą którego stanie się możliwe przeprowadzenie profesjonalnej terapii. To oczywiste, że w naszym asortymencie nie mogłoby zabraknąć wysokiej klasy stacjonarnych stołów do masażu – podstawowego wyposażenia w każdym gabinecie rehabilitacji. Nasz sklep internetowy oferuje różne modele kozetek. Zarówno stosunkowo proste łóżko do masażu, bez dodatkowych funkcji, jak i wielofunkcyjne stoły rehabilitacyjne do masażu, które wyposażone zostały w bardzo szeroki zakres regulacji. Znajdziesz u nas stoły do masażu z regulacją manualną, jak i takie, których wysokość można ustawić zdalnie za pomocą pilota.

Łóżko do masażu – cena

Cena standardowych, profesjonalnych i stacjonarnych łóżek do masażu i rehabilitacji waha się w granicach od 2000 złotych do nawet 7000 złotych za na przykład bardziej zaawansowany stół rehabilitacyjny elektryczny. Cena ta uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zaawansowania urządzenia i dodatkowych funkcji i akcesoriów jakie oferuje. Przenośne łóżko do masażu to cena około 1000 złotych. Najtańszy stół rehabilitacyjny, dostępny w sklepie Ronomed, kosztuje 799 złotych, za najdroższy należy zapłacić 1500 złotych.

Łóżka rehabilitacyjne regulowane elektrycznie

Łóżko do masażu elektryczne umożliwia płynną regulację leża oraz wysokości, co znacznie ułatwia pracę rehabilitantowi oraz pozwala zadbać o optymalny komfort pacjenta. Producenci najczęściej oferują stoły sterowane za pomocą pilota. W ofercie sklepu Ronomed znajduje się profesjonalny stół rehabilitacyjny do masażu elektryczny dostępny w kilku wersjach, które różnią się m.in. liczbą segmentów poddawanych regulacji.

Znaczenie łóżek rehabilitacyjnych w rehabilitacji

Rehabilitacja stanowi nieodzowny element powrotu do całkowitej lub częściowej sprawności osób, które ucierpiały w wypadku bądź cierpią na wrodzone schorzenia. Zarówno pobyt w szpitalu, jak i stała, kompleksowa opieka, nie są w stanie postawić w pełni pacjenta na nogi. Czas trwania rehabilitacji zależy w dużej mierze od stanu pacjenta i sprzętu, na który składa się między innymi stół rehabilitacyjny. Często odpowiednio dobrana terapia i dobrej jakości sprzęt rehabilitacyjny, w tym łóżko do masażu, pozwala przywrócić zdolność do pracy oraz czynny udział w życiu społecznym.

Stoły rehabilitacyjne są najważniejszą częścią gabinetu medycznego i fizjoterapeutycznego. Dobrze więc, jeśli kozetka do masażu spełnia odpowiednie standardy, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i daje poczucie komfortu, będące najważniejszą częścią rehabilitacji. Wyposażenie gabinetu rehabilitacyjnego musi pozytywnie wpływać na psychikę pacjenta i przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo.

Jednak jak wybrać stół rehabilitacyjny, by był on stabilny, funkcjonalny, a na dodatek dobrze prezentował się w pomieszczeniu? Otóż na rynku medycznym spotkać można różne rodzaje stołów, o konkretnym przeznaczeniu, a w nich między innymi:

  • składany stół do masażu Doplo
  • składany stół do masażu Royal
  • składany stół do masażu Tris
  • składany stół do masażu Viva
  • stoły rehabilitacyjne Juventas, a w nich: stoły JSR, KSR, NSR, TSR, WSR, XSR
  • stoły rehabilitacyjne Tech-Med, a w nich: stoły SM, SR

Stoły rehabilitacyjne Juventas

Juventas to jeden z wiodących polskich producentów sprzętu rehabilitacyjnego, który może pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych klientów. Juventas dokłada wszelkich starań na każdym etapie tworzenia, tak by każdy stół rehabilitacyjny opuszczający halę produkcyjną był dopracowany w każdym szczególe. W końcu ma on pomagać ratować ludzkie zdrowie i samopoczucie.

Firma Juventas współpracuje z wieloma placówkami medycznymi na terenie całego kraju. Swoje produkty kategoryzuje ze względu na rodzaj obiektu i świadczone usługi. Stoły rehabilitacyjne jak i stoły do masażu Juventas, możemy spotkać zarówno w uzdrowiskach, szpitalach, jak i szkołach masażu. To wszystko by przynieść ulgę swoim pacjentom.

Oferta sklepu Ronomed

Sklep Ronomed od lat jest dystrybutorem produktów Juventas. Swoją ofertę dostosowuje do potrzeb klienta oraz jego budżetu. Dba o to, aby gabinet fizjoterapeuty był przyjazny dla pacjentów, a sprzęt cechował się najwyższą jakością.

W niskobudżetowych placówkach o podstawowym standardzie, które chcą zachować wysoką jakość sprzętu poleca się między innymi stół rehabilitacyjny JSR (bądź nową kolekcję - stół KSR), z manualną regulacją wysokości i klasycznym wyposażeniem lub stół rehabilitacyjny JSR-1 / JSR-2.  Z kolei stół Juventas JSR-3 w trzech rodzajach, to już trzyczęściowy model wykonany ze stali, dostępny w szerokiej gamie kolorów. Dla profesjonalnych zabiegów terapeutycznych poleca się stół rehabilitacyjny JSR-4, przeznaczony do pracy nad poszczególnymi partiami całego ciała lub stół Juventas KSR 4 E z dwuczęściowym podnóżkiem i z systemem opuszczanych kół jezdnych niezbędnych podczas rehabilitacji nóg.

Linia Juventas NSR charakteryzuje się owalną linią leżyska oraz wyciętymi otworami w części tylnej stołu. Z kolei stoły rehabilitacyjne TSR mają nową podstawę konstrukcyjną i elektryczną regulację wysokości, a WSR wzmocniony blat i nowatorski design. Stół rehabilitacyjny XSR 3LE pozwala uzyskać pozycję Pivota z leżem łamanym, niezbędną w walce z problemami sekcji lędźwiowej kręgosłupa.

Sklep Ronomed oferuje również wysokiej jakości stoły do masażu Juventas w czterech różnych kolekcjach:

  • Stół do masażu DOPLO - mobilny składany stół rehabilitacyjny, lekka, drewniana konstrukcja; solidne nogi z linkami łączącymi i dodatkowe wyposażenie w podgłówek, podłokietniki itp.
  • Stół do masażu ROYAL - ekskluzywny design, owalny kształt, trzy drewniane nogi, wytrzymały na duże obciążenia, wykorzystywany do intensywnych masaży sportowych
  • Stół do masażu TRIS - jeden z najbardziej stabilnych stołów, estetyczny wygląd, drewniana konstrukcja
  • Stół do masażu VIVA - profesjonalny, składany stół, pokryty wysokiej jakości tapicerką.

Stoły rehabilitacyjne Tech-Med

Tech-Med to również polski producent sprzętu rehabilitacyjnego. Każdy stół rehabilitacyjny w ofercie Tech-Med spełnia najwyższe standardy jakości, wpływające na komfort pracy rehabilitanta oraz wygodę pacjenta. Łóżka do masażu cechuje przede wszystkim prostota, ale przy tym niezwykła funkcjonalność i robiący niesamowite wrażenie - design.

Stół rehabilitacyjny SM Tech-Med to aż pięć segmentów sterowanych elektrycznie pilotem ręcznym. Z kolei model SM-E to siedmiosegmentowe leżysko i regulowane kąty pochylenia zagłówka i podnóżka. Opcjonalnie stoły rehabilitacyjne Tech-Med mogą być doposażone w uchwyt na ręczniki papierowe i kółka.

Kolekcja SR stanowi prostszą wersję stołu, rekomendowaną dla podstawowych zabiegów i masażu. Stoły rehabilitacyjne SR wykonane są ze stali, posiadają wycięcie na twarz i dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdziesz niezawodnej jakości tradycyjne kozetki do masażu oraz stoły do masażu elektryczne. W razie jakichkolwiek pytań służymy radą i fachową pomocą

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl