Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45  e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Ciśnieniomierz CA-MI P-130 Ciśnieniomierz CA-MI P-130
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej

Sprzęt medyczny

Firma Ronomed jest autoryzowanym dystrybutorem specjalistycznego, niezawodnej jakości sprzętu medycznego, który jest niezbędny w ośrodkach opieki zdrowotnej, klinikach, przychodniach i gabinetach lekarskich.

Prezentowany asortyment medyczny to starannie wyselekcjonowanie produkty, które pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów obecnych na rynku od wielu lat. Sprzęt medyczny spełnia kluczowe wymagania zharmonizowanych norm jakości i bezpieczeństwa.

Urządzenia medyczne – podstawowe wyposażenie gabinetu lekarskiego

Odpowiednie wyposażenie gabinetu lekarskiego jest absolutnie podstawową czynnością, dzięki której możliwa będzie sprawna i skuteczna pomoc osobom potrzebującym. Maksymalny komfort jest możliwy do osiągnięcia poprzez używanie wysokiej jakości urządzeń, które charakteryzują się niezawodności i dokładnością pomiaru.

Aparatura i sprzęt medyczny w sklepie Ronomed

W kategorii sprzęt medyczny znajdą Państwo urządzenia medyczne nowej generacji.

  • Pulsoksymetry – urządzenie służące do pomiaru saturacji krwi w sposób zupełnie nieinwazyjny.
  • Ssaki medyczne – sprzęt medyczny, który stanowi niezbędny element wyposażenia gabinetów zabiegowych, oddziałów szpitalnych i hospicjów. Sprzęt tego typu służy usuwaniu płynów ustrojowych, krwi czy ropy. Wykorzystywany między innymi w chirurgii, liposukcji, ginekologii oraz na oddziałach intensywnej terapii.
  • Inhalatory – aparatura medyczna, która służy do terapii górnych i dolnych dróg oddechowych.
  • Ciśnieniomierze – wysokiej jakości urządzenia, które charakteryzują się przede wszystkim dokładnością pomiaru. Przydatny zarówno w ośrodkach medycznych, jak i domach osób, które borykają się ze zbyt wysokim bądź zbyt niskim ciśnieniem.
  • Wagi medyczne i wzrostomierze – sprzęt medyczny stanowiący podstawę między innymi gabinetów pediatrycznych.
  • Koncentratory tlenu – urządzenie medyczne, których zadaniem jest zapewnienie pacjentowi stałego dopływu powietrza, które zawiera zwiększoną zawartość tlenu. Polecane jako wyposażenie placówek medycznych i gabinetów lekarskich. Można z niego korzystać także w warunkach domowych.

Profesjonalne wyposażenie ośrodków medycznych doskonale spełnia swe zadania, usprawnia działania personelu medycznego, jest gwarancją bezpieczeństwa i efektywnego, bezawaryjnego działania.

Asortyment medyczny najwyższej klasy

Dbając o satysfakcję swoich Klientów, Ronomed oferuje najwyższej jakości serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Specjaliści firmy rzetelnie doradzą i pomogą w dokonaniu najlepszego wyboru, dostosowanego do indywidualnych potrzeb odbiorców. W ramach zakupu dowolnego sprzętu medycznego przeprowadzamy rzetelne szkolenie z obsługi konkretnej aparatury medycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sprzętu medycznego w sklepie Ronomed, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl