Ronomed.com.pl

Jak nietrudno się domyślić, podczas elektroterapii wykorzystuje się przepływ prądu jako bodziec działający na ciało pacjenta. Elektroterapia może przynieść bardzo dobre efekty w leczeniu schorzeń o charakterze neurologicznym oraz różnych chorób układu ruchu. Umiejętnie przeprowadzane zabiegi elektroterapii prowadzą do poprawy ukrwienia, uśmierzenia bólu, przyspieszają także wchłanianie obrzęków. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że elektroterapia jest naprawdę często wykorzystywana w nowoczesnym leczeniu fizykoterapeutycznym.

Nowoczesne aparaty do elektroterapii

Oferowane w tej chwili aparaty do elektroterapii to urządzenia wszechstronne, o dużym zakresie prądów. Bardzo wiele aparatów, które są obecnie dostępne na rynku, umożliwia nam zastosowanie terapii skojarzonej, tzn. elektroterapii połączonej z terapią ultradźwiękową. Normą jest w zasadzie wyposażanie nowoczesnych aparatów do elektroterapii w wygodne w obsłudze wyświetlacze dotykowe. Producenci starają się dostarczać odbiorcom kompletne zestawy do elektroterapii. W praktyce oznacza to, że można bez problemu zakupić nowoczesny aparat do elektroterapii wraz z niezbędnymi przewodami oraz elektrodami.

Sprzęt do elektroterapii w naszej ofercie

Wysokiej klasy aparaty do elektroterapii znajdą Państwo także w asortymencie naszego sklepu internetowego. Zależy nam na tym, aby każdy klient znalazł u nas coś ciekawego. Z tego względu proponujemy zarówno bardzo zaawansowane aparaty Intelect Advanced STIM, jak i tańsze aparaty, których funkcjonalności także nie można nic zarzucić. Niektóre z oferowanych przez nas aparatów w tej kategorii posiadają dwa zupełnie niezależnie od siebie kanały zabiegowe. Co więcej, niektóre z modeli można bez problemu zamontować na wózkach wielofunkcyjnych. Rzecz jasna oferujemy naszym klientom aparaty do elektroterapii wraz z niezbędnym wyposażeniem. Jeśli jednak okaże się to konieczne, możemy Państwu zaoferować dodatkowe akcesoria. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z dostępnymi u nas aparatami. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl