Ronomed.com.pl

Stół operacyjny reprezentuje nowoczesny, bezpieczny i komfortowy sprzęt medyczny, korzystny zarówno dla pacjentów, jak i chirurgów oraz personelu operacyjnego. Spośród wielu propozycji dostępnych w naszej ofercie, można wybrać te, które najlepiej odpowiadają specyficznym potrzebom danego bloku operacyjnego. Wybór właściwie dostosowanego stołu chirurgicznego gwarantuje profesjonalny i bezpieczny przebieg operacji.

Uniwersalne elektrohydrauliczne stoły operacyjne

Stoły operacyjne, zarówno mechaniczne, jak i hydrauliczne, przeznaczone są do różnych operacji i zabiegów chirurgicznych. Różnica między nimi polega na tym, że stół hydrauliczny może zostać podnoszony i opuszczany bez użycia dużej siły i jest regulowany poprzez regulowanie gałki, naciśnięcia pedału lub innego tego typu działaniu. Z kolei elektryczny stół operacyjny może zmieniać swoje położenie bez użycia jakiejkolwiek siły.

Design stołów uwzględnia zarówno ergonomię, jak i estetykę. Dlatego stół chirurgiczny wyposażony jest w bogaty zestaw dodatków, które wspomagają ułożenie pacjenta w odpowiedniej pozycji. Parametry techniczne umożliwiają przeprowadzenie operacji bez zbędnych niespodzianek. Ponadto stół zabiegowy posiada serię zabezpieczeń, które zapobiegają niepożądanym ruchom stołu podczas operacji.

Parametry techniczne stołów operacyjnych

Warto podkreślić, że stół operacyjny powinien umożliwiać odpowiednie pozycjonowanie pacjenta. Prawidłowe ułożenie jest kluczowym elementem pomyślnego zakończenia operacji.

Oprócz oferowanych stołów chirurgicznych zapewniamy niezbędne akcesoria i meble medyczne, tworząc kompleksowe rozwiązania dla bloków operacyjnych. Stoły zabiegowe jak model Flare lub Optima pozwalają bezpiecznie ułożyć pacjenta podczas wielu procedur medycznych. Dostępne akcesoria umożliwiają konfigurację sprzętu zgodnie z potrzebami lekarza. Nasze stoły często można dostosować do innych produktów dostępnych w naszej ofercie, co pozwala na stworzenie kompletnego zestawu sprzętów idealnych do konkretnych działań na sali operacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych propozycji i wyboru wyposażenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W naszej ofercie znajdują się uniwersalne stoły operacyjne oraz dedykowane stoły do chirurgii naczyniowej. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w opisie danego produktu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, masz wątpliwości lub interesuje Cię cena stołu, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl