Ronomed.com.pl
Koloroterapia do lampy Bioptron MedAll Koloroterapia do lampy Bioptron MedAll
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 2 780,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Koloroterapia do lampy Bioptron PRO 1 Koloroterapia do lampy Bioptron PRO 1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 930,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron MedAll Lampa Bioptron MedAll
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 6 257,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron PRO 1 Lampa Bioptron PRO 1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 12 562,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Lampa Bioptron PRO 2 Lampa Bioptron PRO 2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 55 775,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Jak działa lampa Bioptron Zeptera? Działanie lamp wykorzystywanych w terapii światłem Bioptron polega na wytwarzaniu światła zbliżonego do naturalnego widma promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez słońce. Urządzenia te nie są źródłem promieniowania UV, dlatego są w pełni bezpieczne. Produkty Bioptron używane są w specjalistycznych ośrodkach takich jak szpitale oraz centra sportowe. Dzięki prostej konstrukcji i łatwej obsłudze, każde urządzenie z linii Bioptron to lampa, która może być bezpiecznie wykorzystywana także w domu.

Lampa Zeptera Bioptron – działanie

Lampa Bioptron opracowana przez firmę Zepter emituje światło, które wpływa korzystnie na pracę całego organizmu przez wzmacnianie systemu odpornościowego i stymulowanie naturalnych procesów regeneracji oraz leczenia. Terapia światłem przynosi bardzo dobre rezultaty także w kosmetyce, dzięki pozytywnemu wpływowi na kondycję skóry. Dobroczynne działanie światła, jakie emituje lampa zeptera Bioptron, poprawia koloryt skóry i sprawia, że staje się ona bardziej elastyczna oraz przywraca młodszy wygląd, wygładzając głębokie zmarszczki.

Dla kogo terapia światłem?

Terapia światłem przeprowadzana urządzeniem Bioptron przynosi wiele korzystnych skutków - lampa zeptera wykazuje pozytywne działanie na funkcjonowanie całego organizmu:

  • działanie światła przyspiesza gojenie ran, w tym również odleżyn i owrzodzenia podudzi, a także zmniejsza blizny;
  • lampa Bioptron ma zastosowanie w łagodzeniu bólu spowodowanego kontuzjami, urazami i wypadkami, wspomaga rehabilitację oraz ułatwia przywrócenie utraconej sprawności;
  • oferowana przez firmę Zepter lampa pozwala sportowcom na łatwiejszy powrót do pełnej aktywności – leczy kontuzje takie jak skręcenia, naciągnięte i naderwane ścięgna, stłuczenia oraz skaleczenia;
  • światło z lampy Bioptron przynosi także ulgę osobom cierpiącym z powodu reumatyzmu – podnosi sprawność stawów, ułatwia sen i poprawia jakość życia przez zmniejszenie dolegliwości bólowych. Pacjenci korzystający z terapii światłem mogą w znacznym stopniu ograniczyć przyjmowanie leków przeciwbólowych;
  • lampa Bioptron ma także pozytywny wpływ na zatoki – zaleca się naświetlanie zatok lampą Bioptron szczególnie podczas leczenia przewlekłego zapalenia zatok.

Lampa Bioptron - jak stosować?

Sposób stosowania lamp Bioptron firmy Zepter uzależniony jest od indywidualnych potrzeb pacjenta. Czas trwania całej terapii, a także pojedynczej sesji zależy od rodzaju schorzenia i stopnia jego zaawansowania. Najczęściej zabiegi wykonywane są dwa razy dziennie po kilka minut.

Przed rozpoczęciem terapii należy oczyścić obszar ciała, który ma zostać poddany naświetlaniu. Następnie należy trzymać urządzenie pod kątem 90° w odległości około 10 cm od skóry i ustawić czas trwania zabiegu. Przyjemny relaks w czasie zabiegów z wykorzystaniem lamp leczniczych Bioptron to doskonały sposób na zminimalizowanie negatywnego wpływu silnego i długotrwałego stresu, który osłabia organizm.

Badania nie wykazały, by istniały jakiekolwiek przeciwwskazania do stosowania tego rodzaju terapii. Urządzenia Bioptron to lampy, których mogą używać także kobiety w ciąży, unikając jednak naświetlania brzucha w ostatnim trymestrze.

Lampa Bioptron – cena

W ofercie sklepu Ronomed znajdują się lampy Bioptron, których cena różni się w zależności od przeznaczenia - do użytku domowego lub gabinetowego. Lampa Bioptron, której cena jest najniższa to urządzenie mniejsze i bardziej poręczne, dostępne w kilku wariantach, których cena waha się w granicach od 2000 do 4000 złotych. Z kolei Lampy Bioptron PRO przeznaczone do gabinetów lekarskich, których cena wynosi około 49 000 złotych. Oferujemy niezawodne lampy Bioptron PRO pochodzące od renomowanego producenta Zepter.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Ronomed, obejmującą także inny sprzęt medyczny wspierający walkę z różnego rodzaju dolegliwościami, np. lampy lecznicze, lumpa UV bakteriobójczalampa Sollux. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl