Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Produkt dnia
Termometr Bezdotykowy GESS
Termometr Bezdotykowy GESS
150,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Defibrylator AED-M Defibrylator AED-M
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 8 010,00 zł
szt.
zobacz więcej
Defibrylator AED-PAD Defibrylator AED-PAD
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 6 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Defibrylator Defi-B Defibrylator Defi-B
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 6 840,00 zł
szt.
zobacz więcej
Defibrylator Philips HeartStart FRx Defibrylator Philips HeartStart FRx
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 6 375,00 zł
szt.
zobacz więcej
Defibrylator Samaritan PAD Defibrylator Samaritan PAD
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 5 400,00 zł
szt.
zobacz więcej

Choroby układu krwionośnego należą do najbardziej niebezpiecznych dolegliwości. Oferujemy Państwu profesjonalny sprzęt do kardiologii wykorzystywany w opiece i diagnostyce pacjentów. Dzięki wykorzystaniu tego typu urządzeń można szybko i sprawnie postawić prawidłową diagnozę, co ma bardzo duży wpływ na zdrowie pacjenta. Wybrane przez nas urządzenia kardiologiczne zostały zaprojektowane również z myślą o wygodzie i skuteczności pracy personelu medycznego, który z nich korzysta.

Aparatura do kardiologii w naszej ofercie

W naszym sklepie dostępna jest wysokiej jakości aparatura do kardiologii - elektrokardiografy i kardiomonitory, które pozwalają na diagnostykę oraz monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Proponujemy również duży wybór spirometrów, wśród których znajdą Państwo urządzenia o różnych rozmiarach i parametrach. Wśród urządzeń diagnostycznych oferujemy także systemy prób wysiłkowych, zaprojektowane z myślą o wysokiej dokładności oraz wygodzie pacjenta w trakcie przeprowadzania badania.

Oferujemy również stabilne i niezawodne defibrylatory. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo urządzenia przeznaczone dla osób z minimalnym wyszkoleniem, które są bardzo proste w obsłudze i umożliwiają przeprowadzenie skutecznej akcji ratunkowej. Posiadanie takiego sprzętu do kardiologii może okazać się niezwykle przydatne w wielu sytuacjach oraz umożliwia skuteczną pomoc osobom cierpiącym z powodu zaburzeń pracy serca.

Warto zainwestować w nowoczesny sprzęt do kardiologii

Zapraszamy do zapoznania się z wybranym sprzętem. Starannie wybieramy wszystkie urządzenia, zwracając uwagę na wiele istotnych parametrów. Staramy się, aby sprzęt do kardiologii, który mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie spełniał wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Stawiamy na produkty najlepszych producentów, którzy zapewniają dużą niezawodność. Tylko sprzęt do kardiologii najwyższej jakości może zagwarantować odpowiedni standard opieki w placówce medycznej, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl