Wersje językowe
Masz pytania? tel: 71 345 88 45 e-mail: biuro@ronomed.pl
Zapytaj naszych specjalistów

Dział obsługi klienta
Tel. + 48 71 345 88 45
Tel. + 48 71 346 18 84
e-mail: biuro@ronomed.pl

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Choroby układu krwionośnego należą do najbardziej niebezpiecznych dolegliwości, a pacjencji, którzy cierpią z tego powodu wymagają wyjątkowo starannej diagnostyki. Oferujemy Państwu duży wybór najbardziej nowoczesnych urządzeń wykorzystywanych w opiece i diagnostyce osób cierpiących z powodu problemów kardiologicznych. Dzięki wykorzystaniu tego typu sprzętu można szybko i sprawnie postawić prawidłową diagnozę, co ma bardzo duży wpływ na zdrowie pacjenta. Wybrane przez nas urządzenia zostały zaprojektowane również z myślą o wygodzie i skuteczności pracy personelu medycznego, który z nich korzysta.

Aparatura do kardiologii w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo m. in. wysokiej jakości elektrokardiografy i kardiomonitory, które pozwalają na diagnostykę oraz monitorowanie stanu zdrowia pacjentów. Proponujemy również duży wybór spirometrów, wśród których znajdą Państwo urządzenia o różnych rozmiarach i parametrach. Wśród urządzeń diagnostycznych oferujemy także systemy prób wysiłkowych zaprojektowane z myślą o wysokiej dokładności oraz wygodzie pacjenta w trakcie przeprowadzania badania.

Oferujemy również stabilne i niezawodne defibrylatory. Wśród modeli dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo także urządzenia przeznaczone dla osób z minimalnym wyszkoleniem, które są bardzo proste w obsłudze i umożliwiają przeprowadzenie skutecznej akcji ratunkowej. Posiadanie takiego sprzętu może okazać się niezwykle przydatne w wielu sytuacjach oraz umożliwia skuteczną pomoc osobom cierpiącym z powodu zaburzeń pracy serca.

Warto inwestować w owoczesne sprzęty do kardiologii

Zapraszamy do zapoznania się z wybranym sprzętem. Starannie wybieramy wszystkie urządzenia, zwracając uwagę na wiele istotnych parametrów. Staramy się, aby sprzęt, który mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie spełniał wysokie wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz jakości. Stawiamy na produkty najlepszych producentów, którzy zapewniają dużą niezawodność. Tylko sprzęt najwyższej jakości może zagwarantować odpowiedni standard opieki w placówce medycznej, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl