Ronomed.com.pl
Stół do pionizacji NSR-P E Stół do pionizacji NSR-P E
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 7 750,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół do pionizacji NSR-P E Comfort Stół do pionizacji NSR-P E Comfort
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 11 600,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół do pionizacji SP-1 Stół do pionizacji SP-1
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 3 967,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół do pionizacji SP-2 Stół do pionizacji SP-2
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 9 272,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Stół do pionizacji SP-I Stół do pionizacji SP-I
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 4 654,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Pionizacja – stół do pionizacji

Pionizacja to w wielkim skrócie stopniowe przeprowadzenie chorego z pozycji leżącej do pionowej. W przypadku osób, które mają znaczne problemy z samodzielnym wstawaniem, pionizacja jest jednym z niezbędnych elementów rehabilitacji. Aby móc ją przeprowadzić należy dysponować wysokiej jakości sprzętem, który będzie dbał o bezpieczeństwo pacjenta podczas tego rodzaju czynności. Sklep Ronomed oferuje Państwu nowoczesne stoły do pionizacji, które usprawnią i przyspieszą proces powrotu do sprawności.  

Pionizacja w rehabilitacji – łóżko pionizacyjne

Pionizacja w rehabilitacji bardzo często odgrywa kluczową rolę. Przede wszystkim zapobiega powstawaniu bolesnych odleżyn, a także sprawia, że znacznie poprawia się krążenie krwi, oddech i trawienie. Pionizacja przy pomocy łóżka pionizacyjnego nazywana jest pionizacją bierną, ponieważ nie wymaga od pacjenta pracy mięśni. Dlatego też pionizacji mogą być poddawane osoby w śpiączce. Do tego celu niezbędne okazują się specjalne stoły do pionizacji. Istotne jest, aby zapewniały one pacjentowi maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wszystkie obecnie oferowane stoły pionizacyjne wyposażone są w mocne pasy stabilizacyjne, które skutecznie chronią pacjenta przed upadkiem.

Stoły do pionizacji w ofercie sklepu Ronomed

Oferujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnego sprzętu do rehabilitacji, które znacznie usprawnia pracę rehabilitantów i wpływaja na polepszenie stanu zdrowia pacjenta. Nasza oferta obejmuje profesjonalne stoły pionizacyjne, niezbędne w każdym gabinecie rehabilitacyjnym, oddziale chirurgicznym, neurologicznych czy ortopedycznym. Dzięki wysokiej jakości sprzętu pionizacja chorego znacznie szybciej przynosi zamierzone efekty.

Stoły do pionizacji dostępne w naszym sklepie posiadają możliwość elektrycznej zmiany wysokości, a także kąta nachylenia leżyska. Zmiana pozycji jest komfortowa i płynna, dzięki czemu pacjent nie jest poddawany gwałtownym wstrząsom, które mogą negatywnie wpłynąć na jego stan zdrowia. Tego rodzaju sprzęt doskonale sprawdzi się nawet w trakcie rehabilitacji pacjentów, którzy odnieśli ciężkie urazy rdzenia kręgowego. Stół pionizacyjny sprawdzi się także w rehabilitacji najmłodszych pacjentów, którzy borykają się z wadami postawy czy porażeniem mózgowym.

Jakość i bezpieczeństwo stołów pionizacyjnych

Stoły do pionizacji dostępne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych producentów i posiadają niezbędne certyfikaty i atesty uprawniające do wykorzystywania ich do celów medycznych. Zrobione są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo nie tylko pacjentów, ale także osób obsługujących sprzęt. Łóżka do pionizacji pokryte są materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwym w czyszczeniu i dezynfekcji. Stół pionizujący posiada również skrętne kółka, które zapewniają jego mobilność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą stołów pionizujących w sklepie Ronomed, a w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z wyborem sprzętu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl