Ronomed.com.pl
Wirówka do hydromasażu kończyn dolnych i kręgosłupa WKR Wirówka do hydromasażu kończyn dolnych i kręgosłupa WKR
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 19 920,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wirówka do hydromasażu kończyn dolnych WKD Wirówka do hydromasażu kończyn dolnych WKD
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 17 420,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wirówka do hydromasażu kończyn górnych WKG Wirówka do hydromasażu kończyn górnych WKG
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 14 960,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Wirówka do hydromasażu stóp i podudzi WKS Wirówka do hydromasażu stóp i podudzi WKS
Dystrybucja: Ronomed
Cena: 14 620,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

W jaki sposób w rehabilitacji wykorzystywana jest wirówka do nóg i rąk? Hydromasaż to nie tylko metoda stosowana z sukcesami w rehabilitacji, ale również znakomity sposób na poprawę samopoczucia. Zalet hydromasażu nie da się zakwestionować – masaż wodny, którego wykonanie umożliwia wirówka do stóp czy kończyn górnych, wyraźnie łagodzi ból kończyn oraz przyjemnie rozluźnia mięśnie. Skuteczny i przyjemny hydromasaż wykonuje się w wirówkach zwanych także rehabilitacyjnymi. Zapoznaj się z ofertą wirówek do masażu, które rozszerzą usługi Twojego ośrodka rehabilitacyjnego.

Wirówka rehabilitacyjna – działanie

Jeśli chcesz skutecznie pomóc swoim pacjentom w wyleczeniu bólu kończyn i kręgosłupa, a także zniwelować uciążliwe napięcie mięśni, zainwestuj w wirówki do hydromasażu. Wirówka do rehabilitacji  ręki czy nogi skutecznie przyczynia się do:

  • leczenia dolegliwości układu ruchu, również dolegliwości pourazowych,
  • redukcji opuchlizny,
  • obniżenia napięcia mięśni i skóry,
  • usprawnienia krążenia krwi,
  • redukcji zmęczenia mięśni oraz układu nerwowego.

Masaż wodny wirówką – dostosuj tryb do potrzeb pacjenta

Wirówka do masażu nóg oraz rąk pozwala na ustawienie parametrów masażu pod kątem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Właśnie dlatego skuteczność hydromasażu jest wysoka, a pacjenci bardzo szybko zauważają efekty terapii. W zależności od dolegliwości, wirówka rehabilitacja domowa do masażu rąk i nóg pozwala na ustawienie wartości temperatury, intensywności i kierunku strumienia wody, a także stopnia napowietrzenia wody.

Nowoczesne wirówki do hydromasażu w naszej ofercie

Zaopatrując swój gabinet rehabilitacyjny w naszym sklepie, masz pewność, że otrzymasz w pełni profesjonalny sprzęt, który spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa, a jego kształty i funkcje są dostosowane do anatomii ludzkiego ciała. W trosce o jak największą skuteczność terapii przygotowaliśmy w ofercie kilka różnych modeli wirówek wodnych.

Wirówka kończyn dolnych i kręgosłupa

W naszej ofercie znajdują się wirówki do rehabilitacji kończyn dolnych. Swoją budową oraz funkcjonalnością są dostosowane właśnie do leczenia dolegliwości układu ruchowego występujących w obrębie kończyn dolnych. Posiadamy również mocno wyspecjalizowane wirówki, które służą do masażu kończyn dolnych w obrębie stóp oraz podudzi. Wirówka rehabilitacja domowa do masażu nóg w znaczny sposób wzbogaci ofertę Twojego gabinetu, dzięki czemu będziesz w stanie pomóc większej liczbie pacjentów, borykających się z bólem i innymi dolegliwościami.

Wirówka kończyn górnych

Oferujemy również specjalistyczne wirówki do kończyn górnych. Ich kształt jest zaprojektowany w taki sposób, by skutecznie przeprowadzić hydromasaż rąk. Oprócz idealnie zaprojektowanego kształtu, wirówka do rehabilitacji ręki posiada również dysze umiejscowione w takich miejscach, by strumień jak najlepiej trafiał w wymagające kuracji miejsca.

Wirówki do hydromasażu – korzyści nie tylko dla pacjentów

Wirówka rehabilitacja domowa do nóg i rąk cechuje się zautomatyzowaną i bardzo łatwą obsługą. Urządzenia tego typu posiadają również systemy, dzięki którym utrzymasz je w dobrym stanie przez wiele lat. Należą do nich między innymi:

  • zabezpieczenia przed pracą na sucho,
  • system odkamieniania,
  • czujniki temperatury.

Zastanawiasz się, która wirówka do stóp będzie optymalnym rozwiązaniem? Chętnie odpowiemy na wszelkie nadesłane pytania co do funkcjonalności oraz parametrów technicznych dostępnych w asortymencie sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wirówek do rehabilitacji w sklepie medycznym Ronomed.

Sprawdź również podwieszki rehabilitacyjne, aparaty do elektroterapii, stoły rehabilitacyjne, rotory rehabilitacyjne.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl