Ronomed.com.pl
do kasy suma: 0,00 zł

Lampa zabiegowa Prima Flex

Wysyłka w: 7-14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4 460,00 zł 4460.00
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zapytaj eksperta
* - Pole wymagane
Pobierz pełen opis produktu
Dystrybucja: Ronomed
Kod produktu: 3952-105D2
Opis

Lampa zabiegowa Prima Flex - Opis produktu

Lampa zabiegowa Primaled Flex gwarantuje doskonałą jakość oświetlenia pola operacyjnego. Ma zastosowanie w szerokim zakresie specjalności medycznych. Jej zredukowane rozmiary oraz doskonałe parametry zapewniają komfort użytkowania. Charakteryzuje się wysokim natężeniem światła, regulowaną temperaturą barwową oraz wysoką bezcieniowością. Lampa Primaled może być używana do każdego rodzaju badań jak i do zabiegów chirurgicznych.

Lampa zabiegowa Prima Flex składa się z 9 soczewek LED podzielonych na dwa odrębne obwody 6+3. Soczewki zostały tak zaprojektowane aby zapewnić skoncentrowane i głębokie światło. Średnica pola oświetlenia wynosi 15 cm przy 0,5m

Radialny układ soczewek i świetlówek o dużej średnicy (195mm) zezwalają na światło bezcieniowe i trójwymiarowe.

Lampa zabiegowa Prima flex:


Konstrukcja
Okrągła i ultra-płaski kształt sprawiają, że lampa jest ergonomiczna i nadaje się do każdego rodzaju zabiegów, od gabinetu lekarskiego po oddział intensywnej terapii.

Wybór kolorów
PRIMALED, jako pierwsza lampa z białym światłem LED, wyposażona jest w czujnik temperatury barw (4500-4000 K). Zmiana barwy świtała jest możliwa poprzez zastosowanie diod monochromatycznych co zapobiega łamaniu się barwy światła na oświetlanym obszarze Zastosowanie dwóch barw (K) zwiększa widoczność szczegółów i przystosowuje się do preferencji lekarza.

4000 K – 4500 K
Cyfrowy przycisk K na panelu przednim, umożliwia wybór pomiędzy dwiema różnymi temperaturami światła: 4000 K i 4500 K – bez zmiany natężenia światła.

System Ergo Spring
Ruchy ramieniem są wspomagane sprężyną skrętną, zapewnia to łatwość w ruchu i stabilność pozycjonowania lampy zabiegowej. PRIMALED jest pierwszą lampą na ramieniu wspomaganą sprężyną równoważącą, co pozwala na bardzo płynne i łatwe ustawienie lampy. System Ergo Spring jest patentem stworzonym w centrum badań i rozwoju firmy RIMSA.

110.000 lx
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w projektowaniu lamp operacyjnych, lampa PRIMALED jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką intensywność światła: 110,000 lx przy 0,5 m przy temperaturze barwowej 4500 K i 4000 K, jest ona jedyną lampa zabiegową na świecie o takich parametrach.

Zimne światło
Obniżona emisja promieniowania IR dzięki zastosowanym diodom o niskiej mocy, zezwala na uzyskanie minimalnej emisji ciepła z korzyścią komfortu dla pacjenta i lekarza.

Regulacja intensywności światła
Intensywność światła można regulować w sześciu różnych poziomach za pomocą przycisków na przednim panelu. Intensywność światła może być również dostosowana do funkcji światła wewnętrznego (świtało otoczenia).

Światło bezcieniowe
Radialny układ soczewek i świetlówek o dużej średnicy (195 mm) zezwalają na światło bezcieniowe i trójwymiarowe.

Aseptyka
Gładki i zaokrąglony kształt i struktura czaszy ułatwiają czyszczenie i dezynfekcję lampy zabiegowej Primaled.

Światło wewnętrzne
Pierwsza na świecie lampa zabiegowa, łącząca w sobie zalety tradycyjnej skupionej wiązki oświetlania z unikatową funkcją oświetlenia rozproszonego.

60,000 godzin
Czasza lampy wykonana jest z aluminium, co umożliwia wymianę ciepła, obniżenie temperatury pracy, a tym samym znacznie zwiększając żywotność poszczególnych diod – ponad 60.000 godzin. Dzięki temu koszty konserwacji praktycznie nie istnieją, co jest nie porównywalne z lampami halogenowymi.

Uchwyt sterylizowalny
Lampa PRIMALED jest jedyną lampą zabiegową wyposażoną w wymienny uchwyt, który nadaje się do sterylizacji. Przy projektowaniu lampy PRIMALED położono duży naciska na aseptyczność.

Lampa zabiegowa Primaled - parametry techniczne:

Oświetlenie Ec w odległości 0,5 m (4.500 K) 110 klx
Oświetlenie Ec w odległości 0,5 m (4.000 K) 80 klx
Temperatura barwowa 4000 /4.500 K
(CRI) (Colour Rendering Index) – współczynnik odwzorowania barwy 95 Ra
Średnica oświetlanego pola w odległości 50 cm Ec (d10) 150 mm
Maksymalne promieniowanie 294 W/m2
Promieniowanie/naświetlenie 3,09 mW/m2lx
Napięcie pierwotne zmienne (V) 80 ÷ 240
Napięcie wtórne stałe  24 V
Częstotliwość 50/60 Hz
Pobór mocy  30VA
Kontrola oświetlenia 25 – 100% w sześciu krokach
Dyrektywa 2007/47/EWG
Standardy IEC60601-2-41
Klasyfikacja (wg Dyrektywy Dot. Urządzeń Medycznych) Klasa I

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl