Ronomed.com.pl

Charakterystyka łóżek rehabilitacyjnych niemieckiej firmy Burmeier

Szeroka gama  i duża ilość producentów łóżek rehabilitacyjnych powoduje, że wybór właściwego łózka rodzi wiele problemów. Ważną rzeczą przy zakupie jest odpowiedzieć sobie na pytanie dla kogo będzie łóżko, do jakiej opieki będzie przeznaczone, z jakich elementów i podzespołów jest wykonane, jaka jest gwarancja i obsługa serwisowa na terenie Polski.

    Łóżka rehabilitacyjne firmy Burmeier są konstrukcji  drewnianej. Mogą być z leżem drewnianym lub metalowym. Są wykonane z trwałych  i bezpiecznych materiałów, dodatkowo łatwych do dezynfekcji. Różnorodność dodatkowych akcesorii daje możliwość do spersonalizowania łóżka pod swoje potrzeby. Warto zwrócić uwagę na wielkość pomieszczenia, gdzie będzie stało.

Mobilność łóżka ułatwia przemieszczanie go. Do kompletnego łóżka brakuje tylko materaca rehabilitacyjnego, który trzeba zakupić osobno w oparciu o indywidualne zalecenia dla pacjenta.

Poniżej przedstawiamy charakterystykę elementów, które decydują o funkcjonalności łóżek i trzeba uzależnić je od swoich indywidualnych potrzeb:

  ■ regulacja wysokości leża za pomocą pilota od 20 cm do 89 cm na, co ogromnie ułatwia pacjentom wchodzenie i schodzenie z łóżka rehabilitacyjnego, ułatwia także opiekunom dostęp do chorego przy czynnościach higienicznych oraz pielęgnacyjnych;

  ■ regulowane segmentowe leże dzielone kilkakrotnie (w zależności od modelu łóżka do rehabilitacji), ułatwiające szybkie i komfortowe ułożenie pacjenta w dowolnie wybranej pozycji, bez zbędnego, nadmiernego użycia siły;

  ■ możliwość wyboru regulacji elektrycznej: wysokości leża łóżka rehabilitacyjnego i/lub poszczególnych/wszystkich segmentów – najczęściej sterowanej pilotem (z opcją blokady wybranej pozycji), jest to ogromnym ułatwieniem przede wszystkim dla pacjenta, który dzięki takiemu rozwiązaniu może samodzielnie zmienić pozycję, bez pomocy opiekuna;

   ■ kółka (z blokadą hamulcową) ułatwiające transport oraz przemieszczenie chorego wraz z łóżkiem rehabilitacyjnym w dowolne miejsce;

   ■ dopuszczalne obciążenie łóżka od 185 kg do 250 kg

   ■ możliwość montażu dodatkowych akcesorii takich jak: ochrona na poręcze, blat nałóżkowy pomocny przy jedzeniu posiłków w łóżku, dodatkowe barierki ochronne zabezpieczające przed wypadnięciem ,lampka nocna ,przedłużenie leża o 20cm pomocne dla ludzi o dużym wzroście, półka na pościel, wysięgnik z trójkątem ułatwiający podnoszenie się z łóżka.

    Firma Ronomed Sp. z o.o. i Sp. k. i Medus Sp. z o.o. jako oficjalni partnerzy handlowi są wyłącznym importerem łóżek rehabilitacyjnych firmy Burmeier na Polskę. Długoletnie doświadczenie w sprzedaży jak i obsługowa serwisowa stawiają Nas w roli zaufanego i kompetentnego partnera handlowego. Służymy fachowym doradztwem i możliwością prezentacji łóżek na żywo w naszych salonach.

Zapraszamy do współpracy

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl